2737
2739
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست
وان بچه از 5-6 ماه به بعد خیلی خوبه چون نینی کم کم میتونه بشینه و بدنش سفت میشه
من الان خیلی از وان استفاده میکنم ولی لازم نیست مارک خاصی باشه یا هزینه زیادی بکنین همین وانای ایرانی هم خوبن
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
برای ساک لوازم بچه حتما یه چیز جنس خوب و جادار تهیه کنین خیلی تو سفر و بیرون بدردتون میخورهههه خیلی زیاد
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بریا اسباب بازی هزینه نسبتا زیادی کردم همه اسبابا بازیارو مارک خریدم و خیلی ازین کار راضیم دائم میشورمشون چون پسرم همرو میکنه تو دهنش و نکته مهم دیگه اشونم اینه که کرک ندارن که بره تو گلوی بچه
نه زشت شدن نه خراب......عین وقتی هستن که تازه خریده بودمشون تمام وقت هم پسرم داره باهاشون بازی میکنه
بیشتر اسباب بازیاش مارک playgro بعضیاشونم nuby .infantino هستن
سلام مامانها

من نی نی 7 ماهه دارم

همه پست ها رو نخوندم فقط خواستم تجربیاتم رو بگم در ضمن خودم پرستارم و از تجربه های کاری هم استفاده کردم

اگه سوالی داشتین میل بدین

قبل از زایمان کار خاصی ندارین فقط مکرر هفته ایی یک بار بهتره فشار خونتون رو چک کنید
اگه مشکل خاصی هم بود که پزشکتون کمکتون میکنه

چون اکثرا سزارینی هستن خانوم ها ........از جمله خودم
دو تا ساک باید ببندین یکی نی نی یکی هم مامان نی نی
واسه مامان که لباس میدن اما یک بسته بزرگ پوشک بگیرین (پوشک ساده) خیلی مهمه
قبل از اینکه اتاق عمل برین حتما شیاف دیکلوفناک استفاده کنین ..........اینجوری درد بعد از عمل خیلی کم میشه
سعی کنید اصلا حرف نزنید بالش زیر سر نذارید در عوض بالش رو زیر پاهاتون بزارید و مایعات بهد از 4-6 ساعت زیادددد مصرف کنید .........این کار باعث میشه داروهای بی هوشی یا بیحسی زود از بدن دفع میشه

اینها باعث میشه سردرد نگیرید

ممکنه در کتف درد در ناحیه پا پهلو و سر درد رو تجربه کنید

که عوارض بیهوشی یا بی حسیه

در مورد نی نی

ساکی که براش اماده میکنید

پوشک یا مای بی بی
یک دست لباس زیر (عرق گیر کلاه شورت شلوار - بلیز - سرهمی پتو دور پیچ و یه ملافه ساده واسه زیر نی نی)
اگه نی نی خدای ناکرده بستری بشه لباسهای بیشتری میخواد

توصیه های یک پرستار مادر

نی نی ها رو خیلی نپوشونید .............تا جایی بپوشونید که عرق نکنه حتی تو خونه

عرق کردن نی نی مساوی سرماخوردگی و تا حتی ذات الریه

شیر خشک ندید
3-6 روز بعد از زایمان مادر شیر نداره
بچه گریه میکنه مامانها تحمل ندارن اب قند یا شیر خشک میدن
اجازه بدین میک بزنه
شاید میک بزنه ببینه خالیه گریه اش بیشتر بشه اما بذارین میک بزنه تا شیر مادر زود تر راه بیفته

حتما 3-5 روزگی متخصص اطفال نی نی رو معاینه کنه
2731
رز عزیز منم دای روحه خریدم عالیهههه انقدر خوبه که حد نداره تا نینی کوچیک بود روش میذاشتمو شیرش میدادم اینجوری اصلا به کمرم فشار نمیومد الانم بیشتر وقتا پسرمو روش میخوابونم تو ماشین رو همین بالش بهش شیر میدم گاهی که به پهلو میخوابونم میذارم پشتش که راحت باشه....خلاصه ما هرچی ازین بالش دیدیم خوبی بود :)
فقط اگه میتونی یه رویه اضافی براش بدوز من خود بالشو انداختم ماشین یه کم وا رفت طبیعیم هست بالاخره الیاف توش مصنوعیه نینیام هی شیر بالا میارن و اب دهنو....خلاصه روی بالش لک میشه دیگه
2738
درنا در میاد اما مستقیم توش الیافه وقتیم الیافو در بیاری دیگه مثل اولش نمیتونی جاشون بدی
یه رویه بدورزی خیلی راحت تره
سلام دوستای گلم میشه به من بگید فق این سه تا با هم چیه و هر کدوم تا چند وقتگی بچه استفاده میشه . کدوم رو بخرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1-تخت نوزاد نوجوان
2-تخت پارک
3- تخت کنار مادر .از این نوزادی کوچیکا
سلام ملیحه جون اولا مرسی به خاطر تابیک خیلی خوبتون بعد من جند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
من به امید خدا نینیم اخرای خرداد به دنیا میاد تو اوج کرما البته بکم من کویت هستم و اون موقع سال هوا فوق العاده کرم هست
میخواستم ببینم واسه نینی وقتی میخوایم از بیمارستان بیایم واسه دورش جیزی لازم میشه مثل بتو یا هر جیز دیکه ای که شما مامانا تجربه بیشتری دارین یانه؟
و اینکه به نظرتون واسه لباس نینی تو بیمارستان از این جند تیکه ها بخرم یا نه اکه اره جند تیکه اش کافیه؟یا اینکه تکی بخرم بهتره؟
اکه تکی بخوام بخرم شامل جه جیزایی میشه با توجه به اینکه اون موقع هوا کرم هست
مرسی و بوس برای شما که زحمت میکشین
ببخشید من یه سوال دیکه دارم ولی بهم نخندین
من له امید خدا وقتی نینیم دنیا اومد وقتی ٢٠روزش شد میریم ایران میخواستم ببرسم کالسکه ها همشون میشه از همون نوزادی نینی رو کذاشت داخلش یا نوع خاصی هست که باید به فروشنده بکم؟
و اینکه اکه من نینی رو با کالسکه نبرم با جی میشه بردش که هم راحت باشم هم ببخشید تو فرودکاه ضایع نباشه هههههه
بازم ببخشد زیاد سوال برسیدم
سلام بچه ها من بالشت بارداری دی روحه خریدم راسته که میشه به عنوان بالشت شیردهی ازش استفاده کرد/؟//
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2706