2410
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277885 بازدید | 12994 پست
سلام مامانای عزیز سال نو مبارک ممنون که جوابگوی سوالای دوستان بودین:)
منم ازین به بعد در خدمتم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لباسای نیو برن رو از رو قشنگی نخرین از این که راحت تن بچه بشه انتخاب کنین چون واقعا گناه دارن.بلوز و شلوار که اصلا خوب نیست فقط سرهمی.بادی هم اگه یقه اش باز باشه.من چند تا از لباسای پرهامو که سخت می شد تنش کرد رو گذاشتم کنار.
پرهام من 2300 بود وزنش الان که 20 روزشه هنوز نیو برن اندازشه.
2720
- من کریر گرفتم ولی برای حمل و نقل نینی با قنداق فرنگی خیلی راحتتربودم چون هم سبک بود خودم بغلش میکردم هم تو ماشین و مطب و ..که جا کم بود راحت تر بود روزهای اول هم که بخیه و.. داشتم لازم نبود هی دولا شم بچه رو از توش درارم
-لباس هم بلوز و شلوار برای تو خونه نی نی از سرهمی راحتتره.بلوزشلوارسایز0 برای نی نی من با وزن 3850 و قد53 اندازه بود هنوز تنش میکنم ولی قد سرهمی های سایز 0 نه و کوچیک شد زیادم دربند مارک و . نباشین اینقدر زود کثیف می کنن و هی باید بشورین که نگو راستی از این ستها هم نخرین بی فایده است به نظرم هر دست لباس نی نی شامل یه زیردکمه دار حلقه ای یا استین کوتاه یه مانتو یا همون بلوز دکمه دار و یه شلوار باشه بسه یه چیز دیگه اینکه حتما به یقه لباسها دقت کنین که یا دکمه بخوره یا ازاد باشه موقع دراوردن و پوشوندن اذیت نشه
- درباره پوشک هم من پمپرز ترک زیاد گرفته بودم و دارم استفاده میکنم ولی مولفیکس هم خیلی خوب بود
-اگه تونستین از این تشک تعویض یه بار مصرف ها و دستمال خشک کنها بخرین خیلی کاربرد داره
-درباره محصولات بهداشتی هم من خیلی چیزها گرفتم انواع لوسیون و شوینده و کرم ولی دکترم گفت هرچی کمتر مواد شیمیاییی به بچه بزنین بهتره یه شامپو سر واسه حموم یه کرم سوختگی پا که ایرونی هاش هم خوبه پودر هم گفت اصلا نزنین بدتر می سوزونه حتی گفت به جای این کرم سوختگی ها می تونین وازلین بزنین
- پستونک و شیشه شیر هم خیلی برام کاربرد داشت
-ست رختخواب خصوصا تشک هم دو سه تایی بگیرین چون تا بند ناف نی نی نیفته نمی تونین پوشک رو خوب بالا ببندیدن هی نم پس میده باید عوضش کنین
-بیخودی هم پول بالش فرم دهی سر و .. ندین که تا 6 ماه نباید زیر سر نی نی چیزی بزارین.شیردوش و .. هم الکیه برای من که به دردنخورد
2714
من سه تاشیشه شیر 200میلی خریدم واسه نی نی.به نسرتون شیشه شیر کوچیک هم نیازه بخرم?.اصلا اگه شیر مادر بخوره بازم. شیشه شیر احتیاجه?اگه شیشه کوچیک هم باید بخرم لطفا یه چیز خوب رو معرفی کنین بهم,?سوراخش باید تنگ باشه یا گشاد?
اتفاقا کتی جون این سوال من هم هست. فکر کنم یه سری دستگاه های استریل کننده هست.کسی هست که خریده باشه,?چه مارکی و قیمتش چند?در ضمن لطفا سوال قبلی من هم راجع به شیشه جواب بدین.مرسی بچه ها.یه سوال دیگه هم دارم:-Sظرف غذا چی باید بخرم,?چه مارکی و اصلا چی احتتیاجه که باید بخرم?
اتفاقا کتی جون این سوال من هم هست. فکر کنم یه سری دستگاه های استریل کننده هست.کسی هست که خریده باشه,?چه مارکی و قیمتش چند?در ضمن لطفا سوال قبلی من هم راجع به شیشه جواب بدین.مرسی بچه ها.یه سوال دیگه هم دارم:-Sظرف غذا چی باید بخرم,?چه مارکی و اصلا چی احتتیاجه که باید بخرم?
رز جون ناف بچه اونقدری که ما فکر میکنیم درد نداره!‏ قبلا میگفتن الکل سفید بریزین و گاز استریل بذارین و ناف بند ببندین. اما الان به من گفتن هیچی لازم نیس. فقط وقت پوشک کردن بذاریمش بیرون پوشک که البته یه کم سحته. چون پوشکا بلندند اما میشه یه کاریش کرد. شلوار هم اصلا اذیت نمیکنه نی نی رو خیالت راحت راحت!‏
درباره ی شیشه شیر هم همونا که گرفتی زیاد هم هست اگه میخوای شیر خودتو بدی بهش. چون فقط مواقعی استفاده میشه که نیستی و بچه رو پیش کسی گذاشتی.
دو بیت عشق بخوان هم زبان، هوا ابری ست.....
کمی ترانه ببار آسمان، هوا ابری ست...
کتی جون و رز جون
نیاز به دستگاه استریل کننده نیست. جوشوندن کافیه. رو بسته بندی همه شیشه ها هم همین رو نوشته.
دو بیت عشق بخوان هم زبان، هوا ابری ست.....
کمی ترانه ببار آسمان، هوا ابری ست...
2706