2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278004 بازدید | 12994 پست
بچه ها به نظرتون واسه بعد از زایمانم موهام کوتاه باشه بهتره؟یا تاثیری نداره..ادم کلافه نیست موقع شیر دادن... بعد یه چیز دیگه این قاشقای سلیکونی واسه بچه چه مارکی خوبه؟
خدا یا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ونوس جان در مورد اورژانسی شدن همه چی دست خداست گلم و در مورد اتاق خصوصی خودت باید ببینی با توجه به روحیاتت میتونی اتاق عمومی بمونی یا نه خیلیا خصوصی دوست ندارن و واسشون دلگیره در مورد مو هم من موهام بلنده و با کملیپس میبندم حس میکنم کوته بیشتر اذیتم میکنه در مورد قاشق هم فکر کنم تقریبا همشون خوبن فقط خیلی کوچیک یا بزرگ نباشه سرش من خودم نابی گرفتم
2731
2738
سلام اذین جون شماازاین کتابای تقویت هوش نوزادان انتشارات بافرزندان گرفتین؟ راضی هستی؟ من شنیدم ازهمون ماه اول بانی نی این کتاباروبایدکارکرد.؟درسته؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ

گر نگهدار من ان است که من میدانم،

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

سلام بچه ها میشه منو راهنمایی کنید من میخوام تخت بدم برای نی نی بسازن خوشخوابش 1متر در 60سانته روتختی هایی که کحافظ دارن برای تخت 130 در 70 درست میشن حالا من چکار کنم؟ روتختی این سایز گیر نمیاد کسی ایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت بخاطر تمام نعمت هایی که به من عطا کردی
نیسلا جون اره همینه البته شروعش از 3 ماهگیه 3-6 ماه 6-9 و 9-12 ماه داره جالبه و پسرم خیلی بهش عکس العمل نشون میده توجه میکنه و با پیچیده شدن عکسا حالت های چهرش خیلی جالب میشه
شیلی پیلی جان مبارک باشه رو تختی رو هم بده برات بدوزن اینطوری اندازه میشه کجا میخواهی بدی برات تخت رو بسازن منم میخوام تخت بدم بسازن ولی کسی رو نمیشناسم کارش خوب باشه
ای کاش نبود تو دنیا حتی یه لحظه غصه ، ای کاش تمام دلها خالی شه از هر غصه😍
نگار جون قبل از زایمان نه اصلا توصیه نمیکنم نهایتا یه دستی قیمت مناسب ایشالا که شیر خوبی داشته باشی ولی اصلا قابل پیش بینی نیست واسه کسایی که شاغلن یا در هر صورت لازم دارن مواقعی شیرشون رو بدوشن چیز خوبیه البته باز برای کسایی که شیر خوب یا متوسط داشته باشن چون باید یه چیزی باشه که بدوشه! تو برقی ها اونت-مدلا مارک های خوبین دستی اونت هم شنیدم خیلی خوبه اما من خودم چون نمیخواستم زیاد هزینه کنم مارک Brisk گرفتم از تجهیزات پزشکی خیابون ولیعصر 200 تومن من ازش راضیم و کارمو خوب راه میندازه
2706