2737
2739
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست
سلام بچه ها... قنداق فرنگی بیشتر نیازه یا ساک حمل بچه؟پسرم انشاالله اواسط مرداد به دنیا میاد..و من جنوب زندگی میکنم.. قنداق فرنگی تا چه ماهی قابل استفاده هست؟
خدا یا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگین جون پتو فوتر ها سبک ترن و بیشتر حکم دورپیچ دارن . کارترز مثل فوتر ها کلاه نداره ، اما خیلی خیلی نرم و لطیفه و مناسب نی نی ، به نظرم گرم هم هست ... من هنوز نی نیم نیومده که استفاده کنم براش ! اما از خریدم فعلا راضی ام تا نی نیم بیاد ببینم نی نی هم راضیه یا نه
فرشته من ،سبحان ، 1393/6/6 زمینی شد تا من مادر بشم و هم نفس زندگیم پدر ... تا خوشبختیمون رو تکمیل کنه ... تا با خودش کرور کرور شادی بیاره برامون ... تا ... خدایا شکرت ...
2728
از منی که الان نینیم 8 ماهشه میشنوید نصف وسایل سیسمونی اضافس و جاگیر چرا باید آدم عاقل که تجربیات دیگرانو میبینه از اونا استفاده نکنه من تو دوران بارداری کلی اطلاعات کسب کردم راجع به وسایل ضروری سیسمونی خداروشکر هیچی اضافه نخریدم الان برین تو بخش تبادل نظر قسمت فروشگاه ها ببینید چقدر مامانا هستن که کلی وسایل رو که کلی پول بابتش دادن دارن میفروشن از کالسکه و روروک و تشک بازی و صندلی غذا و کریر و ست کامل شیشه شیرو کلی لباسای اضافه حالا باید بیان با کلی ضرر و التماس تو سایت بفروشن کاش یکم برای خودمون زندگی میکردیم چرا ما ایرانی ها اینجوری هستیم ببینید من با اونایی که پولدارن کار ندارم حرفم با قشر متوسط و کارمند و کارگره که میخوان از اونا کم نیارن و خودشونو به فشار میزارن اگه طرف داشته باشه و این هزینه ها براش چیزی نباشه چرا میاد بعدش بفروشه چقدر خوشحالم با تدبیر خرید کردم و اضافه نخریدم عوضش پولمو دادم برای دختر عسلم سرویس طلا با طرح کیتی خریدم اونموقع حدود سه تومن شد الانم لازم نیست برم دربه در دنبال فروش وسایل بدردنخور امیدوارم این حرفام حداقل رو یک نفر تاثیر بزاره و خودشو تحت فشار نزاره موفق باشید
سارای عزیزم..منم خیلی چیزا رو نگرفتم...ولی میشه بگی چه وسایلی خیلی کاربرد هستن؟ مثلا نی نی بخوایم تو گرما از خونه بخوایم ببریم بیرون تو چی بذاریم ببریم..مسافرت...یا بهداشت..
خدا یا شکرت...
یه چیزی میخوام بگم که شاید خیلی به درد مامانای باردار نخوره، ولی برای بعدا یادتون باشه!!! لباس های ایرانی علی رغم جنس خوبشون (مثلا bcc مرگ نداره!!!) اصلا سایزشون یکسان نیست. حتی شده که من دوتا لباس از دو تا طرح آشور با مثلا سایز 1 رو گذاشتم روی هم و کلی با هم اختلاف داشتن. وقتی سیسمونی میخرین خیلی فرقی نمی کنه، چون بالاخره همه ی لباسا رو استفاده می کنین، ولی بعدا وقتی خواستین برای نی نی تون خرید کنید، حتما حتما حتما یه بادی و شلوار که اندازه اش هست با خودتون ببرین و به نسبت قد اونها براش خرید کنین. اصلا نمیشه به سایز لباس ها اعتماد کرد!!!
2738
یه نکته ی دیگه هم این که دو جور شماره گذاری برای سایز لباس هست. بعضی ها صفر/ نیو بورن، و بعد 1 تا سه ماه هستن. اما بعضی مارک های دیگه 0 تا 3 ماه هستن. من خودم این 0 تا 3 ماه ها رو از سه هفتگی تن پسرم کردم. پس فکر نکنین که حتما تا دو سه ما اندازه شون هستن!
بچه ها از همتون ممنون بابت اظهار لطفتون ....نمیدونم لباسایی ک گرفتم کلفیه یا نه مخصوصا تو خونگیا همه شماره دو هستن ....ی بسته نوزده تیکه شماره یک دارم و ی بسته پنج تیکه شماره صفر .. ی چیز دیگه در مورد قنداق فرنگی ک من با ست لحاف وتشک گرفتم ک عکسشو نذاشتم ....قنداق فرنگی ولسه فصل گرما خیلی خوبه ولی واسه فصل گرم نه ..این تحقیق من بود ... فاطیما جان من ی پتو اسپانیایی گرفتم فقط ی پتو دیگه میخوام بگیرم ب نظرت فوتر بگیرم یا دور پیچ ؟کدوم بهتره و مناسب تر واسه من ....؟میشه راهنماییم کنید؟
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
ونوس جان منم نی نیم اخر ابان بدنیا اومد اول باید بگم که نوزاد تو ماه های اولو آدم زیاد بیرون نمیبره مخصوصا تو فصل سرما اکثرا اگه بیرون ببرن برای دکتر بردنه بنابراین کریر با قیمتای فضایی رو دستتون باد میکنه مخصوصا بچه اولتون باشه بیشتر حساس میشید روش که مریض نشه من یه کریر اونم به اصرار مامانم خریدم ایرانی مارک دلیجان عالی بود هیچیش نشد تو خونه نی نی رو میزاشتمش توش میزاشتم جلو تلوزیون نگاه کنه یه چند بارم باهاش بیرون بردم همین بزرگتر که شد دیگه میومد ازش بیرون گذاشتمش کنار در مورد لباسا هم من مارک آشور و تاپ لاین و به آوران رو استفاده کردم عالی بود از سایز صفر سه تا از سایز یک هم سه تا کافیه اونم نه همه ی ست کاملش بسته به فصلی که نی نی دنیا میاد فرق داره اگه مثل من پاییز زمستون باشه یه بادی زیردکمه دار+بلوز استین بلند که مانتو هم بهش میگن+ شلوار باقیش اضافس تو تابستونم چون کولر روشنه شورت عینکی نگیریم بهتره همچنین چون جوجو م الان سینه خیز میره زانوهاش ساییده میشه برای همین شلوار بهتره به این دو علت تابستونم یا بادی زیردکمه دار یا آستین کوتاه زیردکمه دار+شلوار خیلی عالیه این دو سایز تموم شد تقریبا تا شش هفت ماهگی کافی بود الان خودشو بردم براش دوتا سایز دو خریدم این فعلا بحث لباس که نتیجه خوندن تجربه دیگران تو نه ماه حاملگی + تجربه 8ماه بچه داری بود باقیشو بعدا میام میگم ببخشید بای
بچه ها اینجا رو ببینید تو وبلاگش کلی اسباب بازی خوشگل داره. من از زیرانداز موزیکالش خیلی خوشم اومد. قیمتاشم به نظرم خیلی مناسبه. بازم شماها که این روزا دنبال این چیزا هستید قیمتا رو بهتر میدونید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=870249 http://www.toyplanet.blogfa.com/
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
مای نی نی جون راست میگی؟شنیدم اگه بچه درشت باشه سایز یک ک تو کارتونیه اندازشه اگه ریز باشه دو سه هفته ای بزرگ میشه و اندازش میشه از طرفی میگن ب خاطر ناف بچه لباس باید گشاد باشه ..ب خاطر اون کم گرفتم ی پنج تیکه ....فقط ....میگی بگیرم؟
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
2706