2737
2739
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست
نگین جون اینجارو نگاه کن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=865426 رها جون خیلی وسایل سیسمونی خوبی داره و قیمتاشم مناسبه خودم ازش خرید نکردم ولی تعریفشو خیلی شنیدم البته من خرید اینترنی کردم از همین فروشنده های نینی سایت اما لباس بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد لباس قاصدک مهربون سایز صفر (پسر من تا دو ماهگی میپوشید) 2 تا زیر دکمه ای رکابی- 2 تا زیر دکمه آستین کوتاه-4 تا شلوار- 2 تا مانتو–2 تا بادی آستین بلند- 2 تا سرهمی-2 تا کلاه نازک-2 تا جوراب-2 تا پیش بند -دستکش نخی 2 تا شلوار ها رو جوری بگیر بشه با بادی ها یا مانتو ها بپوشونی لباس مهمونی : 1 یا 2 دست شامل : سرهمی + کلاه + پاپوش بهتره واسه مهمونی نینی کلاه نخی ست لباسش داشته باشی سایز یک:(0-3 ماه) 3 تا زیر دکمه ای رکابی- 3 تا زیر دکمه آستین کوتاه-5 تا شلوار- 4 تا بادی آستین بلند– 2 تا سرهمی-2 تا کلاه نازک-2 تا جوراب-2 تا پیش بند لباس مهمونی : دو مدل سرهمی و بادی بهترین چیزن واسه نینی سایز دو: (6-9 ماه)....من خودم دو دست بیشتر نگرفتم بادی آستین کوتاه+بادی آستین بلند+شلوار از هر کدوم حداقل 4 تا *یه دست سوئیشرت و شلوار یا سرهمی مخمل مناسب هوای سرد(سایز متناسب با فصل) کلاه لبه دار پهن واسه بیرون(سایز بسته به فصل استفاده) کلاه کشی نرم و گرم رو گوشی هم داشته باشه + دستکش + جوراب گرم واسه فصل سرد 1 عدد پیش بند لاستیکی که پایینش یه لبه برگردان داشته باشه برا قطره آهن.،اگه لبه نداشته باشه مایعات از روش میریزه یا پیش بند یکبار مصرف پیش بند (پارچه ای-حوله ای ، پشت نایلونی، دکمه ای- چسبی) مادرکر بلوزها ترجیحا جلو دکمه ای باشن با روی یقه بصورت مورب یا دکمه روی سر شونه -دکمه لباس ها جلو باشن- تو سر همی ها فاصله ی دکمه ها زیاد نباشن-یقه لباسها منعطف باشه و خیلی گشاد نباشه - سرهمی ها پادار نباشه بهتره- کش شلوار ها سفت نباشن-دکمه ها ترجیجا قابلمه ای- زیر پوشها یقه برگردون نداشته باشن(مواد نایلونی نداشته باشه، و جای دوخت هاش رو دست بکشید یه وقت زبر نباشه)-مارک های ایرانی معمولا بزرگترن از خارجی ها-دکمه های سر همی ها از وسط دکمه بخوره و به دو طرف پاها دکمه ها بره- جوراب(که هم خودش کشی باشه؛هم کشش خوب باشه) مارک گپ –سرهمی ها برای قد 50 سانت به بالا باشه مارک: سایز صفر ( just one year- carters)دبنهامز- بنتون- مادرکر- جونیورز- bcc- one by one-بیبی گپ-غنچه -پاریز-نینی سان-به آوران- رولان(واسه لباس مهمونی)""
این سایت رها جون ک میگید خیلی تعداد جنساش و مارکا محدودن .از طرفی عکس باز شده جنسا هم نداره ک کامل دیده بشه... منم ی چیزا یی رو میخوام ولی اون مارک و مدل رو نداره .مثلا بالش شیر دهی من فلز این فرم دهیا گرفتم ..نمیدونستم ک شیردهی نیست یا پتو فوتر میخوام ...از پتو هاش راضی بودید ...جتسشون خوبن ...؟
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
2728
در مورد حموم هم بعد 48 ساعت از تولد میشه نینی رو حمومش کرد پسر من بهمن ماه به دنیا اومد یعنی تو سرما ولی خود دکترشم توصیه میکرد حمومش کنیم خیلی واسش خوبه ما هم از همون 48 ساعت بعدش حمومش کردیم و اصلا هم با نافش کاری نداشتیم هیچی هم نمیزدیم بهش سر 7 روز هم افتاد
اذین جون چه طور با نافش کار نداشتی ؟مگه نباید اب بش نخوره؟خشک کردنش سخته ..اینکه نذاری عفونت کنه
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
فاطیما جان این پتو کارتزر هایی ک تو سایت رها جون گذاشته با بپتو فوتر فرق دارن؟فرشون چیه؟منظورم اینه ک کلاه سه گوش داره یا ی پتو ساده مربعیه؟گرفتی شما؟راضی هستی از جنسش؟من پسرم میوفته تو فصل سرد میخوام گرم باشه
2738
سلام من موقع سیمونی خریدن خیلی شوقو ذوق داشتم ولی سعی میکردم بی فایده نگیرم خیلیا میگفتن گهواره بدرد نخوره ولی من خریدم گهواره میلادم خریدم خداییش خیلی بدردم خورد و کارمو راه انداخت هنوزم واسه خوابوندن بچم ازش بعضی وقتا استفاده میکنم
2706