2737
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز از لیوان استفاده نکردم ولی معتقدم بهتره تو لیوان معمولی اب خوردن رو یاد بگیرن و من خودم بیشتر واسه ابمیوه لیوان سوپاپدار گرفتم که موقع خوردن کثیف کاری نکنه
2728
وقتی که کثیفی های بینیشون خشکه بهتهر قطره بریزیم دکتر پسرم گفته یه قطره تو هر سوراخ که خوبه وقتی میریزم معمولا بعدش عطسه میکنه و تخلیه میشه اگرم نه بعد دو سه دیقه خودم با فینگیر میگیرم خیلی راحت
2738
اذین جون ممنون از جوابات ..الهی خیر ببینی ..... فقط ی چیز ب نظرت مینی واش لازمه و ضروریه ؟می ارزه بگیرم یا نه؟ ی سرویس دیگه لحاف و تشک و بالش خودم میدوزم فقط اندازه تختش بدوزم یا همینجوری ؟تشکی زیر بچه میندازن موقع تعویض توش پلاستیکه اسمشو نمیدونم !اونو خودم میتونم بدوزم ؟چه طوری؟یا اینکه باید بخرم ...؟
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
راستی برای شستن لباس نی نی پدر و اینا چی و چه مارکی بگیرم که بشه تو مینی واش هم ریخت
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
نگین جون خواهش میکنم فقط ی چیز ب نظرت مینی واش لازمه و ضروریه ؟می ارزه بگیرم یا نه؟ بنظرم اگه خشک کن دارشو بخری اره می ارزه و خیلی کار راه اندازه ی سرویس دیگه لحاف و تشک و بالش خودم میدوزم فقط اندازه تختش بدوزم یا همینجوری ؟نه اندازه تختش لازم نیست بدوزی کوچیکتر باشه هم کافیه تشکی زیر بچه میندازن موقع تعویض توش پلاستیکه اسمشو نمیدونم !اونو خودم میتونم بدوزم ؟چه طوری؟یا اینکه باید بخرم ...؟ بنظرم به زحمتش نمی ارزه تو بازار اماده هاش با قیمت مناسبم هست تشک یا زیر انداز تعویض بهش میگن فقط یه جوری بگیر که یه طرفش حوله ای یا پارچه ای باشه و طرف دیگش نایلونی اگه هر دو طرف نایلونی باشه ممکنه جیش نینی روش راه بیوفته اگرم از اینا خریدی میتونی یه پارچه خشک کن بندازی روش موقع تعویض ولی بهتره دو تا داشتیه باشی معمولا تو ساک لوازم نینی یکی داره از این تشکا واسه پسر من ابعادش حدودا 35*70 و یه طرفش حوله ای و یه طرف نایلونیه که ضخیم هم نیست و راحت تا میشه ولی اگه نینی میز تعویض داره یا از قسمت نوجوان تختش به این منظور میخوای استفاده کنی بهتره یدونه ضخیم که جای سر هم داره بگیری میز تعویص خیلی خوبه من ندارم و رو تخت خودمون عوضش میکنم ولی اگه یه میز ایمن متناسب با قدتون داشته باشید واسه این منظور خیلی خوبه
2706