2737
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277984 بازدید | 12994 پست
این یه لیست کل: لوازم ساک نی نی برای بیمارستان: قرآن کوچک+ اسم نی نی زیر دکمه+سر همی +دستکش+کلاه(واسه آوردن نی نی به خونه) شیشه شیر خشک کن+ دستمال مرطوب+پوشک پتو اسپانیایی یا دورپیچ کریر لوازم ساک مادر برای بیمارستان: کیف لوازم آرایش+برس و آینه+کرم+ویتامین آ+د+عطر شال شناسنامه-کارت ملی-دفترچه و کارت بیمه-برگه پذیرش بیمارستان بشقاب و چنگل و لیوان یکبار مصرف- کمپوت -چاقو-چند تا کیسه فریزر و بزرگتر -آدامس- خرما-نبات-پودر نسکافه-قاشق کوچک یکبار مصرف دفترچه یادداشت و خودکار+شارژر موبایل روکش توالت فرنگی ساک پدر 1- دوربین + شارژر 2- شارژر موبایل 3-کیف پول + کارت بانک برای پرداخت هزینه ها 4- چند عدد آبنبات 5-هدیه‌ی احتمالی برای مادر و نوزاد ساک همراه: فلاسک چای کوچک+چای کیسه ای+بشقاب و قاشق و چنگال و لیوان و چاقو در باز کن+دمپایی+پتو مسافرتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان بردیا به سرفه افتاده عطسشم زیاد شده ولی آبریزش بینی نداره یعنی ممکنه سرماخورده باشه؟ من و باباش که سرما خوردیم ولی باباش نزدیکش نمیشد منم ماسک میزدم یعنی سرماخورده؟
پسر گلم 6 اسفند پا به دنیا گذاشت و زندگی ما رو شیرین کرد
2731
سلام اذین جون یه چند روزی نبودی امروز به فکر غیبتت بودم این وسایلی که نوشتی واسه بیمارستان غیر از وسایلی هستش که خود بیمارستان ( بیمارستان بهمن هستم) میدن؟ یعنی اینا رو جدا با خودمون ببریم؟
شادی جون پوشک بچه چه مارکایی خوبه؟من از جان ب ب و پمپرز استفاده میکنم خیلی راضیم بخصوص پمپرز مای بیبی هم استفاده کردم خیلی بیخود بود جامپر و کمفی بی بی خوبه؟من استفاده نکردم من می خواستم مولفیکس ترکی بخرم گیرم نیومد ایرانیش خوبه؟ اگه تهرانی تو خیابون بنی هاشم خیابان پرتوی دارن ایرانیشو شنیدم پای بچه رو سیاه میکنه
2738
شادی بین پماد سوختگی و تالک مایع و پودر بچه و کرم زینک اکساید کدوماش بهتره بگیرم؟ پماد سوختگی کالاندولا خوبه سودوکرم هم تعریفشو خیلی شنیدم پودر بچه خوب نیست تالک مایع بهتره یه پیشگیری از سوختگی بگیری فعلا کافیه و بین کرم مرطوب کننده و وازلین و روغن بچه چطور؟ وازلین خوبه داشته باشی اگه پوست نینی خشک باشه کرم مرطوب کننده بجای روغن بچه هم میتونی از روغن زیتون استفاده کنی واسه ماساژ قبل حموم
ههه مریم گلی جون نه من که جز یه دورپیچ و کریر و یه دست لباس واسه نینی چیزی نبردم میشه اینارو هم نبرد روز ترخیص که دکتر اومد نینی و ویزیت کرد ما لباسایی که خودمون بردیم رو تنش کردیم
2706