2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278045 بازدید | 12994 پست
الهه جون منم سایز صفر رو تک نگرفتم یه ست 19 تیکه گرفتم که توش اینا رو داشت حالا نمیدونم یه ست کمه یا باز بگیرم؟
خدایا شکرت ... پسر کوچولوی نازم (سید امیرعلی) 29 خرداد 93 اومده پیشمون و زندگیمون رو شیرین تر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی کوچولوی نازم من شلوار کارترز که پشتش شکل حیوون دارن رو از ما نی نی ولیعصر خریدم تک هم میدن یعنی از پک 5 تایی هرکدومو پسند کردی مدلای دختروونش خیلی متنوع تر بود و فک کنم دونه ای 18 خریدم
2728
شلوار پشت طرح دار کارترز مامان یوسف دارند دونه ای 13 تومن، در حال حاضر تعداد محدودی وجود داره اما تا 3 هفته دیگه پک های جدید و شیک تر میرسه
حنانه جون 9فروردین 92 فرشته زمینی شد و دنیای مامان و باباش رو دگرگون کرد.........

خداجون به خاطر چنین موهبت الهی بی نهایت سپاسگذارم

Lilypie Second Birthday tickers

سلام منم نظرمو در مورد لباس میگم من چون دخترم فروردین به دنیا اومد هوا هنوز خنک بود احتیاج به آستین بلند شد- سه تا رکابی بادی-دو تا مانتویی-دو تا بادی آستین بلند با چهار تا شلوار چون دخترم شیر میریخت تند تند میشوستم و خشک میکردم سایز صفر-تا چهل روزگی استفاده شد چون هوا گرم شد و آستین کوتاه احتیاج شد که سه تا بادی آستین کوتاه سایز یک گرفتم فقط حواستون باشه مارکای مختلف سایزشون با هم فرق میکنه بعضی از یکها برای سه تا شش ماهه.برای بیرونشونم اوایل فقط سرهمی خوبه.دخترم سه کیلو به دنیا اومد سایز صفرم بزرگ بود
Lilypie Pregnancy tickers
خانمها واسه تخت نی نی که ممکنه بعد از 6 ماه یا یکسال استفاده کنه چه تشکی باید تهیه کرد ؟ همون سرویس خواب های بیرون که می فروشند می ندازید کف تخت یا تشک خاصی داره یا چی ؟ لطفن راهنماییم کنید
به لب رسیده جان کجایی ؟
2740
ممنون طاهره جون من سایز 1 که گرفتم روش زده 1 تا 3 ماه خوبه؟ بنظرتون شلوار تک هم لازم میشه بگیرم؟؟ من همشونو یا با بلوز آستین کوتاه و بلند یا با بادی گرفتم پسرمن اگه خدا بخواد 29 خرداد بدنیا میاد
خدایا شکرت ... پسر کوچولوی نازم (سید امیرعلی) 29 خرداد 93 اومده پیشمون و زندگیمون رو شیرین تر کرده
چرا دیر به دیر جواب میدین مامانا کاش میشد زودتر بیاین و جواب منو بدین. من خیلی وقت ندارم کم کم بیرون رفتن برام سخت میشه
شیلی پیلی جون این گهواره ها مارکش Baby Co پاساژ همایون تو جمهوری داره و اخرین قیمتی که ازش دارم 280 ارتفاعش نه قابل تنظیم نیست ولی یه طرف دیوارش باز میشه هم مدل گهواره ای تکون میخوره هم ثابت میشه هم چرخ داره زیرش یه قسمتهایی از بدنش توریه که نینی میتونه بیرون رو ببینه و ارتفاع دیواره هاش به نسبت گهواره های دیگه بلندتره
عشق نی نی 89 منم شیردوش پمپی داشتم مارک کمرا خوب بود ولی وقت و انرژی زیادی میخواست البته من خیلی لازم نداشتم ولی واسه مواقع کم هم اونا سخت بود رفتم یه برقی خریدم مارک Brisk آلمانیه و من از لوازم پزشکی های تقاطع ولیعصر و جمهوری خریدم 200 تومن خیلی خوب میدوشه تو 7 دقیقه 100 تا 120 سی سی میدوشه!
نانا جون کلاه نخی خیلی خیلی کاربرد داره واسه نینی همونجور که الهه جون جون گفت بهتره واسه لباس مهمونیاش ستشو داشته باشی واسه خونه هم حدا قل دو تا لازمت میشه کلاه بافتنی خیلی خوب نیست واسه نوزاد کلاه پسر من با اینکه با کاموای ضد حساسیت بود ولی بازم پوستشو قرمز میکرد و خوب نبود کلاه پولیشی نرم بنظرم خیلی بهتره که روی گوش رو کامل بگیره
2706