2410
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277881 بازدید | 12994 پست
ممنون خانوما راهنماییتون عالی بود من تصمیم گرفتم کریر میگیرم دیگه نه نی نی لای لای میگیرم نه سبدحمل بعدا صندلی ماشین هم میگیرم ولی صندلی غذا هم میگیرم کسی مدل صندلی غذا نداره بذاره مستفیذ بشیم

این هم واسه همه اونایی که راهنمایی می کنن
خدایا همیشه شکر

ندا جان قطره چکون رو داروخانه ها دارن ولی اگر برا دارو میخوای همشون تو جعبشون دارن لازمت نمیشه
مگر اینکه برای دادن شیر مثلا بخوای
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

eli جون

بهترین انتخاب همینه یه کریر بگیر تا یکسالگی و بعدا یه صندلی ماشین بگیر .
فقط یه چیزی از تجربه من :

پودر فیروز با اینکه در شستشو خیلی خوبه اما خیل یبد توی آب حل میشه و روی لباس نی نی میمونه و به سختی میره.
به نظر من پودر خارجی بگیر. من roxy گرفتم ازبنی هاشم
فیروز 400 گرم 4500 تومن
روکسی 800 گرم 12000 تومن
روکسی 2 کیلو 27000 تومن.

به نظر من تفاوتش زیاد نیست و به صرفه است خارجی بگیری و حرص نخوری چرا فیروز توی آب حل نمیشه
2720
الی جون بچه خواهر و دختر خاله من هر دو از فیروز استفاده میکنن خیلی هم راضی هستن از پودر صابونشم خیلی تعریف میکنن در ضمن هر دو شون خیلی هم پولدارن یعنی اصلا ملاحظه ی قیمت ندارن فقط میخوان وقتی یه محصول خوب ایرانی وجود داره ازش حمایت کنن در ضمن تو ی همین تاپیک خوندم کارخونه فیروز کارگراش معلولن و در واقع با خرید محصولاتشون بهشون کمک میکنیم فکر کنم درجه دمای اب رو درست تنظیم نکردین که پودر کامل حل نشده که همه پودر ها همین طور هستن!
سسلما جون درجه آب رو خوب تنظیم کردیم اما بازم پودر صابون درست حل نمیشه . من این مشکل رو از چند نفر دیگه هم شنیدم.
من خودم قصد داشتم همیشه فیروز بگیرم اما وقعا از این نظر جواب نداد. در در عین حال از صابون بچه اش استفاده میکنم و کاملا راضی ام .
به نظرم آدم نی نی دار واقعا باید به راحتی اش در درجه اول فکر کنه . چون نی نی داری به خودی خود انرژی زیادی میگیره ، حالا اگه بخوای بابت کارای جانبی اش هم انرژی مضاعف بذاری واقعا چیزی از آدم نمی مونه دیگه .
من خودم برای خریدهای نی نی کاملا حساب کتاب میکنم و صرفه های اقتصادی و انسانی رو با هم سبک سنگین میکنم بعد تصمیم میگیرم یه جنسی رو بخرم. مطمئنم همه همینطور هستن عزیزم
2714
منم همین مشکل رو با پودر صابون فیروز داشتم الان دیگه از قبل میریزم توی یه پیمونه پلاستیکی و آب میریزم روش و هم میزنم بعد مثل مایع لباسشویی با همون پیمونه میذارم تو ماشین دیگه مشکلی پیش نمیاد!
CafeMom Tickers
سلام دوستان
من برا خرید سیسمونی اینا رو در نظر دارم هر کس در موردش اطلاعاتی داره راهنماییم می کنه؟!
کالسکه مک لارن کوئیست به اضافه راکر (نی نی لای لای) مک لارن به خاطر جمع و جوریش برا هواپیما که زیاد سفر دارم
تخت و پارک نمی خوام بگیرم احتمالا گهواره بگیرم بر 5 6 ماه اول بعد جداش کنم برا تخت و پار جا ندارم در ثانی به نظرم با تخت دو منظوره نوزادی مثل همه
اما از اون طرفم سرویس کامل کاسکه مامالاو رو دیدم دوست داشتم صندلی غذاشم تاب میشه به نظرتون کدووووومش؟؟!!
هر کس تخت و کمد آپادانا خریده لطفا در موردش نظرشو میگه؟؟
ravishop.ir
motall عزیز.
من دو هفته است که تخت نوزاد و نوجوان آپادانا گرفتم. سرینا که عکس قطار داره. من چون فضام محدوده سایز از همه چیز برام مهمتر بود. همه نوزاد نوجوان ها 180 هستن. این 163. کیفیتش بیست نیست ولی قابل قبوله. با توجه به اینکه تو برندهای ایرانی که من دیدم مثل ساحل چوب و کپل پا و ... این از همه ارزونتره.
جنسش از نئوپانه با روکش ام دی اف. چون ام دی اف برای نوزاد ضرر داره.
تشک خوشخواب و ست رو تختی اش رو هم از همون آپادانا گرفتم. البته ست رو تختی اش رو خیلی نپسندیدم ولی شوشو ام اصرار کرد چون اونم همون طرح قطار تخت رو داشت و خوب ست شده بود.
یه آباژور قطاری هم اشانتیون هدیه دادن. با هزینه حمل کلا شد 1 میلیون و 100.
به موقع اومدن و خیلی مرتب نصبش کردن. کارت گارانتی هم دادند.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2706