2726
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277957 بازدید | 12994 پست
آذین جان من تو هفته 31 هستم ولی هنوز هیچی واسه نی نی نگرفتم- آذین جون کدوم بیمارستان می خوای بری برای زایمان از قیمت های عرفان پارسیان و صارم خبر داری؟ اینها با بیمه تکمیلی قرارداد دارن یا نمی دونی ؟
قشنگترین صدای زندگی صدای قلب توست،باشکوهترین روز دنیا روز تولد توست،پس برای ما بمان و بدان که عاشقانه دوستت داریم.

Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان عرفان زایمان طبیعی 3 تومن ، طبیعی بدون درد 3500 و سزارین هم 3500. اتاق خصوصی 700
صارم طبیعی 3700، طبیعی بدون درد و سزارین 4. اتاق رو نمیدونم
پارسیان کمتر از عرفان نمیشه.

همه اینها با انواع بیمه های تکمیلی قرارداد دارن. حالا بیمه شما هر چه قدر رو پرداخت کنه همون قدر کمتر به بیمارستان میدید.
اگر بیمه ای بودید که با بیمارستان قرارداد نداشت، همه هزینه رو پرداخت میکنید و بعد مدارک رو از بیمارستان میگیرید میرید بیمه پول رو میگیرید. البته بیمه اینجوری یه ماه بعد پول میده.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2728
ممنون فاطمه گل بانو جان چشم می رم برای خرید ولی به خدا وقت نمی کنم ایشالا از اوایل ابان بدیو بدیو می رم همه کارهام ر و انجام می دم
قشنگترین صدای زندگی صدای قلب توست،باشکوهترین روز دنیا روز تولد توست،پس برای ما بمان و بدان که عاشقانه دوستت داریم.

Lilypie Pregnancy tickers
ملیسا جان من چند روز پیش که رفته بودم خرید یه مغازه ای دم خونمون لباس مارک آشور رو توی سبد ریخته بود تکه ای 4000 و 5000 میفروخت وقتی از صاحب مغازه پرسیدم گفت آشور جدیدا جنساش خیلی بد شده همه میان اعتراض میکنند ما هم ریختیم توی سبد دیگه هم نمیاریم. گفتم حواستون باشه اگه میخوایید آشور بخرید.
من الان که لباس 0 و 1 خریدم دارم میبینم اندازه ها چه قدر بی تناسبه. مارک به آوران دو مدل که هر دو سایز 0 هستن ، 5 سانت قدشون فرق میکنه. چه برسه به مارک دیگه. تاپ لاین هم کوچیک نیست. مادر کر هم دارم که قدش معمولیه ولی به نظر میاد برای بچه های لاغر باشه. خلاصه هر تیپی یه مدله.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
salam bacheha man ninim 13 roz be donya omade,lebass mark bcc kharide bodam ye bar shostam gheyafash kheyli bad shood gozashtam bebaram pass bedam behesh chon 5 seri kharide bodam,shir dosh dasti avent vaghean ali bood na sinaro zakhm mikone na dard meyare,pestonak chize khobeye be nazare man chon pesaram zood aroom mishe mizaram dahanesh,poshak man dar kenare pirima my baby ham gereftam zamani ke nnini ton ton pipi mikone az on mibandam chon nini man 1 roz eslah shode bood kami,sarehami kheyli behtar az shalvar va mantoe chon rahate va nini moghe poshondan azeyat nemishe chon pesare man mogheye lebass poshidan banafsh mishe,be nini ha ham ghand ab bedin ham taranjebin be harf dr gosh nadin kheyli arom mikone,2 ya 3 roz aval age kheyli kambood khab dashtin shir bedoshin bezarid shab bedan be nini chon ta zamani ke khodeton enerji nadashte bashed va khabeton ok nabashe nemitonid dorost ninio sir konid man 3 shab doshidam gozashtam ke betonam chand saat bekhabam ,in tajrobiat in chand rozeye man bood
2706