2703
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277885 بازدید | 12994 پست
اتفاقا " من می خواستم بپرسم از بچه ها که واسه بیمارستان چه کرمی برای سینه بگیرم که چربش کنم تا زخم نشه و نسوزه از طرف دیگه هم نی نی که می خواد شیر بخوره وقتی سر سینه کرمی هست اشکال نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رز عزیز دکتر زنان و زایمانم و دکتر نی نیم هر دو گفتن بهم به هیچ وجه از این کرما استفاده نکنم....اصلا با مارک و ایرانی و خارجیش کاری نداشتن میگفتن اصلا کرم نزن به سینه ت......گفتن فقط شیر خودتو بمال سر سینه ت و بذار خشک بشه...منم همین کارو کردم.....در ضمن فقط حواست باشه شیردهیت درست باشه...کل هاله سینه بره تو دهن نی نی..نوک سینه رو نگیره....دکی نی نی میگفت بذار گریه کنه وقتی دهنش باز شد کل سینه رو بذار دهنش...
توجه کنید این کرم ها به هر حال شیمیاییه .....
2720
مامانا ممنون از همتون که اینجا خواهرانه و دلسوزانه اطلاعاتتون رو در اختیار ما قرار میدید.
من که کلی از اینجا و راهنمایی هاتون استفاده کردم....فعلا هم تجربه ای ندارم که بگم اما انشالله ماه دیگه بعد از زایمان میام و تجربه هامو میگم بهتون.
2714
رز عزیز منم نی نی ام آخر اردیبهشته
خوبی پتو اسپانیایی اینه که اولش شکل قنداق رو داره و بعد میتونی به عنوان پتوی معمولی ازش استفاده کنی
من نگرفتم چون پتو مدل های دیگه داشتم
اما کلا چون جنسش هم خوبه برای مدت طولانی استفاده داره.
دوست من یه پتوی بافتنی داشت که با خودش همه جا میبرد و اسپانیایی نگرفت.اما مامانش گفت کاش به جای بافتن این پتو که این همه هم زحمت برد یه اسپانیایی گرفته بودم.
در کل چیز خاصی نیست یه پتویه بشور و بپوشه!!!!هههه
سلام دوستان
من یه سوال دارم و نمیدونم از کی بپرسم
اتاق نی نیم کفش سرامیکه
به نظرتون کفشو چه کار کنم؟ سرامیک هم سرده هم دوس ندارم نینیم پا بزاره رو سرامیک لاقل تو اتاقش ازادی داشته باشه بازی کنه
از یه طرفی اگر پالاز موکت کنیم بد نیست کل خونه سرامیکه فقط یه اتاق موکت؟
پارکت چی؟
موندم واقعا لطفا شماها که تجربه دارین کمکم کنین
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
سیما جون پارکت نکن چون از یه طرف تمام خونه سرامیکه جالب نمی شه,از طرف دیگه اگه پارکت کنی بازم نی نی که بخواد بازی کنه باید یه چیزی زیرش پهن کنی,یا موقعی که بخواد راه بیافته اگه زمین یافته,خدای نکرده پاش درد می گیره,وهمش باید نگران زمین خوردنش باشی,ولی اگه موکت بکنی دیگه نگرانی نداره,به نظر من از این موکت بلژیکی ها که پرز بلند و رنگ های خیلی باحالی دارن یا همون پالاز موکت با یه رنگی که به اتاقش بیاد بکنهم خیلی قشنگتره,هم کاربردی تر
موکت هم یه سری مشکل داره دقت کن یه طوری باشه که مو لاش گیر نکنه و راحت بتونی جارو کنی و تمیزش کنی من جای تو بودم یه فرش بزرگ می گرفتم که کل اتاق رو پوشش بده
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
به نظر من هم موکت کن من پالاز موکت گرفتم جارو کردنش از موکتای معمولی راحتتره و اگه مرتب تمیز بشه اصلاً مو گیر نمیکنه بعدشم بچه کوچیک چقد مو داره که بخواد بریزه موی ما آدم بزرگا هی میریزه
عشقم بابای روناک!!!
2706