2410
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277904 بازدید | 12994 پست
بچه ها نینیم توی خرداد میاد. هوا خوبه اون موقع. برا لباس خونه ایش فقط بلوز زیر دکمه دار و شلوار بگیرم کافیه؟

دیگه کت(مانتو) نمی خام بگیرم. کافیه؟

به سوال منم لطفا جواب میدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا
سال نوی خودتون و نی نی هاتون مبارک باشه.
من میخوام ساک بیمارستان خودم و نی نی رو ببندم.اما نمیدونم:
1- برای خودم چی بردارم؟روزی که دارم میرم بیمارستان چی بپوشم؟
2-برای نی نی چه وسایلی بذارم تو ساکش؟اگه همون روز کسی نخواد بیاد دیدن من و نی نی از بیمارستان آوردنی میتونم لباس معمولی تنش کنم؟آخه همش فکر میکنم نی نی خیلی کثیفه و تو بیمارستان خوب تمیزش نمیکنن.و باید بیارم خونه حسابی بشورمش!!!برای همین هرچی بپوشونم باید تا رسیدم خونه بشورم.

حالا میشه لطف کنین جواب منم بدین؟
ساک مادر
1- لباس خواب آستین بلند جلو دکمه دار
2- چند عدد شورت یکبار مصرف
3-سوتین سایز بزرگ (شیردهی)
4-دمپائی
5-حوله
6-مسواک و خمیر دندان
7-قطره شیر افزا
8-آبنبات ترش و شیرین و نعنایی
9-کرم دست
10-نوار بهداشتی سایز بزرگ
11- دفترچه یادداشت +خودکار برای ثبت ساعتها
12- شناسنامه +کارت ملی + دفترچه بیمه + برگه پدیرش بیمارستان + تمام سونوگرافی‌ها و آزمایشهای قبلی ( همگی در یک پوشه )
13-لیوان - پیش دستی - چاقو - کارد -(یکبار مصرف -برای موقعی که ملاقات‌کننده دارید و باید شیرینی یا چای تعارف کنید )
14- فلاسک چای + چای کیسه ایی + قند
15-کیف لوازم آرایش – آینه - برس
16- یک دست لباس برای برگشت به خانه
17- چند تا کیسه فریزر و کیسه بزرگتر ( به نظر می‌آید همیشه لازم باشد! )
18- یک جفت جوراب پشمی و لباس گرم
19-شکم بند یا گن بعداز زایمان

ساک نی‌نی
پوشک کامل- حوله - دو دست لباس ( زیردکمه‌ایی - شلوار - بلوز - کلاه ) دستمال مرطوب - شیشه شیر کوچک – یک دست لباس سرهمی برای وقتی که به خانه می‌آید – پتوی کوچک – کریر، قنداق فرنگی یا ساک حمل نوزاد

ساک پدر
1- دوربین فیلم برداری + شارژر + فیلم + باطری اضافه شارژ شده
2- دوربین عکاسی + شارژر + باطزی اضافه شارژشده + فیلم عکاسی در صورتی که دوربین آنالوگ دارید
3- شارژر موبایل (اگر از گوشی‌های مختلف استفاده می‌کنید، شارژر هر دو نوع)
4- کیف پول + کارت بانک برای پرداخت هزینه ها
5- چند عدد آبنبات
6- کارت تلفن (حتی اگر تلفن همراه دارید بهتر است پیش‌بینی مشکلات مخابراتی را کرده باشید!)
7- هدیه‌ی احتمالی (!) برای مادر و نوزاد
2720
مامان آرین جون
بستگی به بیمارستان داره. بیمارستان من سرهمی تن نی نی کرده بودن که البته بچه من قدش بلند بود پاش تو سرهمی بیمارستان خم میشد!‏
دو بیت عشق بخوان هم زبان، هوا ابری ست.....
کمی ترانه ببار آسمان، هوا ابری ست...
کتی جون!!!!!!!!!‏
احیانا مگه داری سفر میری که این همه چیز میخوای ببری؟!!!!!‏ بستگی به بیمارستان داره که چی بده. چه برای خودت چه برای نی نی. من که فقط خودم رفتم و با نی نی برگشتم. حتی لباس نی نی و پتوش رو هم خودشون دادن. لوازم شخصی مثل مسواک و اینا رو هم همینطور. پوشک و دستمال مرطوب و شیشه و اینا هم که برده بودم به درد نخورد! یه بسته پوشک کامل به هر بچه می دادن هر چی هم که اضافه میومد میاوردیم خونه. تعویض پوشک بچه هم به عهده ی خودشون بود. بنابراین نیاز به هیچی نبود. تنها چیزی که من اونجا از تو ساک درآوردم، اسپری ضدعفونی کننده دست بود. چون نمی شد برای شیر دادن به نی نی بلند شم دستم رو بشورم. به هر حال بد نیست یه سوال از بیمارستانتون بکنبن. بار اضافی نبرین همراهتون.
مامان 65 جون
به نظر من بد نیست یه مانتو بگیری لااقل برای وقتهایی که از حموم میاد بیرون. در ضمن اگه بچت پسره برای بعد از ختنه ش لباسی که زیر دکمه نباشه تنش کنی بهتره.
مامان اردیبهشت جون
همه چی بستگی به بیمارستانت داره. حتی تمیز یا کثیف شستن نینی!‏
شاید خودشون لباس نینی رو بدن. بپرس ازشون
2714
سلام شیما جون منم اینو از تو سایت در اوردم خودم که تجربه ندارم
میشه بگی کدوم بیمارستان بودین شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه من میرم پاسارگاد و میگن که اونجا هم همه چی خودشون میدن
اما هیچکی جوابمو نداده هر چی میپرسم از بچه های سایت که کی رفته و میدونه
حالا قراره اخر این هفته خودم شخصا برم هم بیمارستان رو ببینم هم بپرسم چی میدن و ................
مدیسا جون
منم دقیقا مشکل تو رو داشتم. سینه م زخم شد از همون بار اول که شیر دادم و خوب نمیشد. پرستار بهم گفت پماد دکسپانتنول بزنم و برای هر بار شیر دادن فقط کافیه با آب بشورم. با این کار خدا رو شکر خیلی بهتر شد. هر چند هنوزم گاهی به شدت میسوزه.
پد سینه هم من wee استفاده میکنم اما منم مثل تو سینه هام خارش دارن. خیلی اذیت میشم. تازه هر بار که شیرم میره، این پد مسخره میچسبه به سر سینه م و وقتی هم میکنمش پرزهاش منیمونه به سر سینه م و مجبور میشم قیل شیر دادن به نی نی بشورمش. من فکر کنم خودمون بدوزیم همین پد سینه رو با یه پارچه ی نخی خوب
کتی جون الان فکر کنم اکثر بیمارستانا همه چیز میدن دیگه...

من تجربه خودمو میگم،
چیزایی که برای خودم بردم:
کیف لوازم آرایش – برس
خرما با مغز گردو
لباس هم همون بلوز شلواری که پوشیده بودم و رفتم بیمارستان پوشیدم برگشتم خونه....

ساک نی نی:
یک دست لباس کامل(بیمارستان میده فقط محض احتیاط)
دستمال مرطوب - شیشه شیر کوچک - قنداق فرنگی - پمبرز

دفترچه بیمه + برگه پذیرش بیمارستان + تمام سونوگرافی‌ها و آزمایشهای قبلی
و دوربین عکاسی....

بقیه چیز میزای ضروری هم بیمارستان میده.....
2706