2737
2739
عنوان

معاینه لگن!!

209 بازدید | 12 پست
سلام دوست جونا،من امروز وقتم بود واسه معاینه لگن اینکه میتونم طبیعی بیارم یا نه !!خداروشکر اصلا دردی احساس نکردم خیلی راحت معاینه کرد. امان از دست بعضی از بچه های سایت ،لنقد ترسوندین منو،فک کردم مثه زایمانه!!اخه یکی از بچه ها میگفت دردناکه خیلی!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
خدا رو شکر دکترت ریزه میزه است
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای کسی که میخواد طبیعی زایمان کنه واقعا نباید دردی باشه ایشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم و نی نی و سالم بغل کنی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
نه عزیزم چهار دستش کرد تو یکم باز کرد گفت انعطافش خوبه!!فقط قبلش گفت شل بگیر نفس عمیق هم بکش.دقیقا همون کارو کردم.خیلی راحت بود !!تو هفته 38 ام.
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.