2733
2734
عنوان

سقط بین ۴تا۵ماه کسی هست

3969 بازدید | 29 پست
سلام تورو خدا بگین چه خاکی توسرم بریرم بچه ۲۰هفته سقط کردم عمدی اخه ب بچه ۲ساله دارم بچه دومم بارداری ناخاسته بود که ۲ماه قرص خوردم سقط نشد وبعد مجبور شدم کورتاڗ بدم الان خیلی عذاب وجدان داریم تورو خدا بگین چ خاکی توسرم بریزم دارم دیوونه میشم.
۴ ماهه دیگه روح داره رسمأ قتل انجام دادی ولی قضاوتت نمیکنم چون جای تو نیستم.از خدا طلب صبر و ارامش و بخشش برات دارم
یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خواهشا تعطیل کن اینجارو بچه من الان بیست و دو هفته ست داره تو شکمم لقد میزنه و حرکت میکنه چطوری اخه دلت اومد چرا همیچین تاپیکایی تو این سایت میزنیین میلیونها نفر در حسرت بچه ان...چه زندگی هایی ک سر بچه از هم نپاشیده...چه هزینه هایی ک نکردن... واقعا ادم میمونه
خب زودتر اینکارو میکردی دوست من بچه 20 ماهه بزرگه توبه کن.قرآن بخون.به فقرا کمک کن.به بچه های یتیم برس.گریه کن .صلوات بفرست.صدقه و خیرات بده. انشالله خدا کمکت کنه
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب/مستحق بودم و این ها به زکاتم دادند
2706