2726
عنوان

زایمان در بیمارستان بهمن

214 بازدید | 10 پست
سلام.خانمهای عزیزی که خودشون یا اطرافیانشون تو بیمارستان بهمن زایمان کردن بگن راضی بئدن؟ طبیعی بودن یا سزارین؟نحوه برخورد پرسنل چطور بوئ؟ /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من فروردین پارسال با دکتر اخلاق نجات زایمان سزارین داشتم همه چیز عاااالی بود
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.

سلام 

من قراره خدا بخواد به یاری خدا 19 مهر ساعت 5:45 تو بیمارستان بهمن حاضر بشم تا نی نی را خدا بزاره تو بغلم .. 

دکترم خانم دکتر فرح کیکاووسی هست .. امیدوارم که همه چیز به خوبی و خوشی تمام بشه .. و دست پر بیام خونه ان شاالله .. 

منم زیاد از شرایط بیمارستان و نحوه فیلم برداری و اتاق و ... زیاد خبر ندارم 

نمی دونم اتاق vip بگیرم خصوصی بگیرم ؟؟؟ نمی دونم کسی اون موقع صبح برای فیلم برداری هست یا نه ؟ هزینه فیلم برداری چند تومنه ؟ 

آیا کسی این سوالای من و جوابش را می دونه بگه ؟ یا اینکه از بیمارستان بپرسم ؟ به نظرتون زنگ بزنم بیمارستان کسی پاسخ گو هست آیا ؟