2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان بهمن

214 بازدید | 10 پست
سلام.خانمهای عزیزی که خودشون یا اطرافیانشون تو بیمارستان بهمن زایمان کردن بگن راضی بئدن؟ طبیعی بودن یا سزارین؟نحوه برخورد پرسنل چطور بوئ؟ /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من فروردین پارسال با دکتر اخلاق نجات زایمان سزارین داشتم همه چیز عاااالی بود
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
2738

سلام 

من قراره خدا بخواد به یاری خدا 19 مهر ساعت 5:45 تو بیمارستان بهمن حاضر بشم تا نی نی را خدا بزاره تو بغلم .. 

دکترم خانم دکتر فرح کیکاووسی هست .. امیدوارم که همه چیز به خوبی و خوشی تمام بشه .. و دست پر بیام خونه ان شاالله .. 

منم زیاد از شرایط بیمارستان و نحوه فیلم برداری و اتاق و ... زیاد خبر ندارم 

نمی دونم اتاق vip بگیرم خصوصی بگیرم ؟؟؟ نمی دونم کسی اون موقع صبح برای فیلم برداری هست یا نه ؟ هزینه فیلم برداری چند تومنه ؟ 

آیا کسی این سوالای من و جوابش را می دونه بگه ؟ یا اینکه از بیمارستان بپرسم ؟ به نظرتون زنگ بزنم بیمارستان کسی پاسخ گو هست آیا ؟