2737
2739
من امروز 12 هفته 4 روز هستم از جمعه لک و خون دارم.که داروهام 3 تا شیاف و دوتا دوفاستون بود ولی دکترم کرد دوتا شیاف و هر 5 روز پرولوتون 250 که روز خونریزی پرولوتون 500 زدم ولی هر روز صبح من یه لک میبینم و بعد قطع میشه.گاهی هم کمردرد و رحم درد دارم.کمرد دردام از کمر به سمت پهلوهامه و از پهلوها به سمت تخمدان. من سرم ivig و امپول انوکسوپارینم میزنم. تو سونو عربالم گفتن طول سرویکس 34 هست و نرمال و جنین پسر هست. توروخدا گسی تجربه ای داره.راهنمایی کنه
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
من تجربه ای ندارم.ان شالله که نی نیت سالم بیاد بقلت.
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
چرا کسی نیست
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط چون اومدم تاپیکت برات پست گذاشتم و دعا کردم. ولی اینجور که میگی خونریزی قطع شده علامت خوبیه و خطر رفع شده. درد های دل و کمر هم طبیعی هست توی بارداری وقتی همراه خونریزی نیست
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2731
سعی کن بیشتراستراحت کنی فعالیتت وخیلی کم کن
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
لک هست همون روز خونریزی هم دو ساعت خون دیدم بعد لک شد و تمام اما فرداش باز لو روشن و بعد لک تیره و تمام و امروز باز صبح لک روشن و بهد لک تیره و تمام.نمیدونم به سرم یا انوکسوپارین ربط داره یا نه
من از اول هی لک دارم ولی هیچ وقت خون نبود تا شنبه صبح. کلا استراحتم. فقط چون درد دارم گاها میترسم.
2738
به نظر من باید امپول هپارین یا سلکسان رو قطع کنی البته باز نظر دکترت رو بپرس اون آمپول خون رو رقیق میکنه و در بعضی ها باعث خونریزی میشه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
عزیزم خواهر من هم سر بچش که از قضا پس بود همنطوری شد.کلی دارو و امپول.بهش گفت فعالت اصلا نکنه.فقط استراحت.خیلی سخت گذشت ولی خدا را شکر پسرش الان یک ماهه که به دنیا اومده.انشالله مال شما هم سالم میمونه.نگران نباش.جاری خودم خونریزی شدید داشت.3 روز بستری بود و بعد تا دو ماه استراحت مطلق.الان دخترش امسال میره مدرسه.توکلت به خدا باشه.استرس برات اصلا خوب نیست.و استراحت حتما حتما حتما لازمه.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
نسیم جان ایشالا که چیزی نیست یکی از فامیلهای ما هم دو ماه خونریزی شدید داشت الان پسرش سه سالشه نگران نباش مرحله خطرناک و طی کردی آخرین پریودتون کی بوده؟
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏
مرسی بچه ها ممنونم.
اخرین پریودم 13 فروردین بودم. امروز 12 هفته 6 روز بودم. پسرچی هم حالش خوب بود دکتر امپول هپارینو یک روز درمیون کرد
2706