2726
خانوما اگه میخوایین بچه ای داشته باشین که شب تا صبح گریه نکنه حتما حتما حتما حتما روزی یه دونه سیب بخورین . اینو استاد دانشگاهمون بهمون گفت خدا خیرش بده پسرم تاحالا نشده بعد ساعت ۱۰ شب الکی گریه کنه گفتم شما هم در جریان باشین عزیزان.
در سینه دلم گم شده،تهمت به که بندم؟ غیر از تو کسی، راه در این خانه ندارد... 🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونستم بدبختی کشیدم حالا براچهارمی جبران میکنم
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خدا خیرت بده خانومی.
پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
اره ولی به شووری سالی یه بار اجازه دادم امسال که نشد حالا تا سال دیگه شاید از خر شیطون اومد پایین
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
چون واسه کبد خوبه بچه رو خوش آب و رنگ میکنه من که هی بم میگفتن سیب بخور خوشگل بشه دخترم ماشالله خوشگل شد یه تجربه هم من دارم حالا اونایی که اقدام نکردن اگه فصلش بود یکی دو ماهی قبل اقدام شوهرشون انار شیرین ،به ،گلابی و عرق کاسنی بخوره تو زیبایی بچه نقش زیادی داره
2706