2737
2739
رفتم سونو گرافی دکتر میگه سرش 29هفته و تنش 28هغته اس!سن حاملگیمم بر اساس پریودم همون 29هفته اس.کسی بوده مشکل منو داشته باشه و بچه اش سالم باشه؟بزرگ بودن سر چقد مشهوده؟؟
اگر بیش از ٢ هفته باشه اختلاف جای نگرانی هست بد به دلت راه نده عزیزدلم ان شاءَالله به سلامتی صحیح و سالم میاد بغلت !
تــرا من چشم در راهم ... 😍 خدایا شکرت !!! ممنونم که بعد از ١١ سال منو به آرزوم رسوندی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دکتر نگفت مشکلی هست یا نه؟ یعنی خیلی بده اینجوری باشه؟
زیر پوست من یک دنیا در جریان است... حبابی در دلم میترکد و این روزها کوچک بندانگشتی من در دلم غوغا به پا کرده است😍
2728
مامان هلیا جان بد نیست اینجوری باشه البته تا دو هفته امّا اونجوری که گوجه سبز جان میگه گویا تا سه هفته هم مشکلی پیش نمیاد !
تــرا من چشم در راهم ... 😍 خدایا شکرت !!! ممنونم که بعد از ١١ سال منو به آرزوم رسوندی ❤️
دکترا خیلی اشتباه میکنن و دل ادمو میلرزونن. من که سونوی انومالیمو نمیخوام برم بخاطر همین چیزا
زیر پوست من یک دنیا در جریان است... حبابی در دلم میترکد و این روزها کوچک بندانگشتی من در دلم غوغا به پا کرده است😍
الان اینطور که میگی سرش بزرگ نیست. تنش کوچیکه. پسر یکی از اقواممون که اخیرا دنیا اومد توی سونو همین وضعیتو داشت حدود یک هفته اختلاف ولی خودبخود درست شد و دنیا که اومد همه چیش با هم متناسبه و کاملا سالم و هوشیاره. نگران نباش
2738
ببین عزیزم از ما پرسید که اینا ارث دارن سر بزرگ ومن دیدم اره دارن.تازه فامیل شوهرم همه درشتن بچه منم الان نرمال یعنی از اول نرمال بود.ومشکلی نداشت.اصلا متوجه سربزرگ بودنش نمیشی کلا درشته
توی غربالگری مرحله دو به من گفتن استخون بینی مشاهده نشده انقد گریه کردم دیگه داشتم میمردم رفتم یه جا دیگه گفت اصلا همچین چیزی نیست و دکتر خودمم گفت مشکلی نداره
خدا از سر این دکترای بیشعور نگذره که اینطور یه زن باردار رو میندازن توی هول و هراس عزیزم اصلا نگران نباش از دکترای هم دیگه بپرس من نمی دونم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706