2726
من ماهشهر زندگی میکنم دکتر خوب میخوام واسه سزارینم چون سومی هستش و شکمم چربی زیاد داره دکترم گفته عملم نمیتونه بکنه
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
میخوام کسی باشه که دستش خوب باشه شهبازی و مسیحی و دکاپتر مرفوع رو معرفی وردند مثل اینکه مرداد ماه دکتر مرفوع اهواز نیست اون دو تا دکتر هم درست نمیشناسم
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
دکتر باور کارش خوبه
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترتوسلی...خیلی کارش خوبه دکترای سونوگرفی که منشی هاشون ازدوستامون بودن گفتن الان دکترتوسلی یکه توی اهواز
میشه برای سلامتی بچه م یه دونه صلوات بفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل وفرجهم