2737
2734
عنوان

بیمارستان ؟

60 بازدید | 4 پست
سلام دوست جونا،ببینین بچه ها من از بیمارستان خاتم که پرسیدم میگه طبیعی 4 تومن،سزارین 5.5. باتوجه به بیمه ایرانی که من دارم با سقف نامحدود هزینه ام فوقش میشه 600 تومن. ولی من میترسم نکنه بعدا هزینه های اضافی بزارن و ازم بیشتر بگیرن!!چون مشکلات مالیمون زیاده!!کسی تجربه ای داره خواهشا به این بنده بینوا کمک کنه چون زایمانم نزدیکه.
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
معمولا بیمارستانها آخرش یه سری هزینه اضافی میگیرن. مثل تخت همراه و غذای همراه و پوشک بچه و مادر و .... فیکس در نظر نگیر که بعدا اگه اضافه تر شد سورپرایز نشی. من خودم 12 روزه سزارین کردم. موقع عمل دکتر متوجه شده تخمدان راستم یه کیست بزرگ داره که خارجش کرده. بابت اون یک میلیون و دویست اضافه بر 5.5 سزارین گرفتن
خوب اگه این هزینه اضافی به یا تومن نکشه باز خوبه!!میترسم با وجود تکمیلی بازم دوسه تومن بدیم!!میشه یعنی؟ کسی با بیمه تکمیلی حساب نکرده هزینه هاشو؟بگین خوب!!خوبه گفتم استرس دارماااااااا!!!!!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم بستگی ب خودت داره.نمیشه میش بینی کرد اول که استرس نداشته باش دوم که اگه مشکل مالی داری چرا بیمارستان خصوصی میری من صارم رفتم گفتن 5 همون5 دادم ولی دوستم فشار داشت رفت ای سی یو بجش زردی داشت رفت ان ای سی یو هزنه براش بیشتر شد اصلا نمیشه پیش بینی کرد تنها توصیه ام اینه اصلا ب این چیزا فکر نکن استرس نداشته باش ایشالله چیزی نمیشه
خدایا....بابت همه دادهایت و ندادهایت شکر....
2728
اخه مشکلی مالی دارم ولی بیمه تکمیلی هم دارم !!حیفه اگه قراره هزینه ام کم بشه چرا نرم؟