عنوان

کیسه ی اب

49 بازدید | 22 پست
سلام میشه کمکم کنید هفته ی 19 هستم الان که از مراسم برگشتم دیدم لباس زیرم خیسه مث ترشحه اما بی رنگه مث اب ینی کیسه ی ابه پاره شده؟ چیکار کنم؟ فردا بعداز ظهرم میرم دکتر صب کنم تا اون موقع یا الان برم بیمارستان؟
نوار بهداشتی بذار ببین خیس میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اگه لباس زیرت تیره باشه بعد خشک شدن اثر بذاره ترشحات معموله اگه اثر نذاره و عین اب باشه کیسه اب
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا نداری
داشته باش خخح
دستمال روهم بذار تا کن
نره داخل فقط
دستمال مقاوم بذار ، وا نره
فعلا دراز بکش کاری از دست کسی برنمیاد تو مراسم همش نشسته بودی؟
عزیزم سرفه کن مثلا ببین میاد یانه یه دستمال تیره بردار خودتو پاک کن ببین ردش چیه سفید باشه ترشحه بعدش دکتر من گفت اب کیسه اب زرده

ي صلوات براي سلامتي پدر و مادرم و همه پدرها و مادرها اللهم صل علي محمد وال محمد

بعد از مدتی بی تحرکی و سکون، وقتی پا میشی ترشحات جمع شده یهو میریزن بیرون اگه خیلی مونده باشه به زرد رنگ میزنه اگه تازه باشه کمی سفید تر
2706