2726
عنوان

درد و سوزش محل سزارین

1815 بازدید | 14 پست
12 روزه زایمان کردم. هنوز محل زخم و داخل شکمم میسوزه و درد داره و حساسه. تا کی این حالت ادامه داره؟ تمام اطرافیانم یا میگن اصلا درد نداشتن یا طی چند روز، دردهاشون کاملا خوب شده. پس چرا من این طوری ام؟ البته اینم بگم که دکتر موقع سزارین، یه کیست هم از تخمدانم خارج کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه همینن منتها فراموش میکنن مگه میشه بعد دو هفته هیچی درد و سوزش نباشه اقلا یه ماه زمان بده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اوووف هنوز تازه اولشه . استراحت کن تو حمام ببا بتادین بشور سشوار بیرون حمام فراموش نشه کمپوت اناناس بخور کمپوت گلابی میتونی به زخمت هم عسل بزنی اصل باشه چیز سنگین بلند نکن دمکرده پونه اویشن بخور عفونتت کشیده بشه
الحمدلله رب العالمین ...
بعید میدونم چرک کرده باشه. با چیزی شستشو نمیدم. فقط دکتر یه پماد ژل مانند برای محل بخیه داده که جای بخیه رو از بین ببره. شیاف دیکلوفناک و قرص مفنامیک اسید فقط مواقعی که درد ریاده مصرف میکنم. کاش زودتر خوب بشم. واقعا کلافه ام. با این شرایط رسیدگی به بچه شدنی نیست. واقعا دارم عذاب میکشم
2706