2733
2734
سلام دوستان.متاسفانه حساسیتم عود کرده و تبدیل به آسم شده الان هفته ۱۶بارداری هستم.دو نوع اسپری و دو نوع قرص داده دکترم.
تا استفاده میکنم خوبم در غیر این صورت تو خواب حالت خفگی بهم دست میده
نگران بچمم
خدایا با نبودن و سختی کشیدن عزیزانم آزمایشم نکن. عاشقتم خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم من
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2728
اسپری ها هیچ مشکلی نداره،ببین مشکل معده ات نباشه من با رانیتیدین نفس تنگیم خیلی بهتر شد،چون رفلاکس هم داشتم
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2738
احتمال میدم واسه شما هم رفلاکس باشه،اکثر پزشکا تشخیص نمیدن
من تازه هفته 7 هستم. دقیقا آلرژی من هم همیشه این موقع سال تبدیل به آسم میشه. دکترم یک نوع اسپری و یه نوع انتی هیستامین که واسه زن حامله ضرر نواره نوشته. دقیقا دکترم گفت نفس تنگ بشه و اکسیژن بهت خوب نرسه واسه نی نی خیلی خیلی بدتره
الان دخترم دوسال و.نیم هست خدا روشکر،سالمه،از کی دارو مصرف میکنی؟
2706