2410
2553
سلام ...من خیلی مطالب مختلف در مورد تخم کتان دیدم در مقالات انگلیسی دیدم که همه تایید می کند تخم کتان برای درمان ناباروری و کیست تخمدان خوبه تخم کتان flax میشه به انگلیسی. من موندم چرا پس برخی از عزیزان می گن خوردنش تنبلی تخمدان می یاره. آیا کسی منبع معتبر داره که بالاخره خوردنش خوب هست یا بد?
خدا بزرگتر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تخم کتان یکی از منابع خوب استروژن برا خانما هست تا جایی که من میدونم برا خانما فوق العاده هست مصرفش ولی برا کیست نمیدونم. حتما خوبه که نوشتن خواهر
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2720
در مورد اثرات منفی و مثبت تخم کتان برای تنبلی تخمدان مطالب ضد و نقیضی وجود دارد و اثرات آن در حال مطالعه می باشد، بنابراین تا قبل از رسیدن به نتایج قطعی مصرف تخم کتان برای اختلالات تخمدان توصیه نمی شود. تو سایت تبیان نوشته اینو
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2714
من هر شب دو تا قاشق اسیاب میکردم و تا صبح دم میذاشتم نیمساعت قبل از ناهار و صبحونه میخوردم البته پیاده روی و رژیم هم داشتم تقریبا ٢٠ کیلو از ٧٥ شدم ٥٧ بعدش باردار شدم نشد ادامه بدم که متاسفانه بچم سقط شد از شنبه دوباره شروع میکنم انشاله
مرسی که دختر من شدی
مامی دخترک بچه سقط شد؟ وای چقدر ناراحت شدم عزیزم چقدر تاپیکتو دوست داشتم براش زده بودی
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2706