2737
2734
بارداری اولم بیحس بودم چون شوهرم کنارم بود تحمل استرس اتاق عمل برام خیلی راحت بود ولی سر این نمیزارن شوهر بیاد تو اتاق عمل
خدایا....بابت همه دادهایت و ندادهایت شکر....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر دو هم حسن دارند هم هیب بی حسی ممکنه با درصد بالا بعدش کمردردی و سردردی بشی من از خیلیا را شنیدم اینجوری شدن بیهوشی هم که عیبشو میدونی که اگه دکتر دستش تند نباشه ممکنه مواد بیهوشی وارد بدن نوزاد هم بشه
بیحسی ی مزایا داره بیهوشی ی مزایا دیگه مثلا بیحسی خوبیش اینکه بچه رو میبینی و شکمتو فشارمیدن هنوز بیحسه ...بیهوشی خوبیش اینکه مراقبت نمیخواد عین بیحسی ک بعد عمل باید زیاد تکون نخوری تا کمردرد و سردرد نشی
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
خیلی استررررس دارم..بیهوش شم میگن عوارضش بیشتره چون قبل هم تصادف کردم 3بار بیهوش شدم بعدم لحطه دیدن به دنیا آمدنش رو از دست میدم بی حس بشم استرررررس میگیرتم...
خدایا....بابت همه دادهایت و ندادهایت شکر....
2738
و اماتجربه خودم بی حسی بودم و شکممو فشار دادن هیچی نفهمیدم جز بار اخرش ک حسم برگشته بود ولییییی تا یک هفته نشسته درد گردن و سردرد داشتم بعدش خوب شدم.
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2706