2733
2734
سلام، عزیزم من رفتم مرکز ژنتیک شیراز پیش دکتر آموزگار انجام دادم،خوب بود.
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
همه چیز رو بررسی کرد دو نفر بودن باهم اکو کردن
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تلفنی نمیشه،هفته چندی؟پنجشنبه ها هست دکتر آموزگار صبح، نوبت گیرت میاد
یکم شلوغه یه ساعتی معطلی داره ولی خب دقیق بررسی میکنند.
نه باید از قبل نوبت بگیری عزیزم.من دو سه روز قبلش رفتم نوبت گرفتم.دیگه الان برو نوبت بگیر چون بهترین زمانش تا 21هفتگی هست
2738

سلام.من خواهرم ماه هشتم بارداریشوداره سپری میکنه والان دکترامیگن قلب بچش بزرگ شده.کسی ازدوستان دراین زمینه اطلاعی داره؟اگرموردی تواین زمینه داشتین لطفابهم بگیدوهمینطور دکترخوب دراین زمینه میشناسیدلطفابهم معرفی کنید

سلام، عزیزم من رفتم مرکز ژنتیک شیراز پیش دکتر آموزگار انجام دادم،خوب بود.

مرکز ژنتیک فقیهی تو قصرالدشت میگی؟؟

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭