2737
2734
جیگرم امشب واسه شوهرم سوخت، خدایا گناه اون چیه ؟ حاضرم بمیرم ولی غمو تو چشماش نبینم، اما مجبورم هر ماه خودم با گفتن یه جمله ی بازم پریود شدم دلشو بشکنم، اونم با لبخند بگه فدای سرت...جیگرم پاره پاره ست
همیشه قوی بودم، تنها حسنم اصلا همین بود، همیشه بهش افتخار کردم ولی دارم خورد میشم، خدایا چرا کاری کردی که غرورمو بشکنم؟ ورا نقطه ضعف باید داشته باشم ؟ واسه یه بچه ؟ که داشتنش حق طبیعیه همه موجوداته ؟ من کم سختی نکشیدم تو زندگیم ، این دیگه چی بود ؟ کافی نیست ؟ تا کی باید دلم شکسته باشه
عزیزمی خدا دامنتو سبز کنه به حق امام.غریب
خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبور باش منم انقدر عصبی شده بودم که الان ک خدا بهم بچه داده نمیتونم اروم باشم همش عصبیو ناراحتم
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2738
2706