2410
2553
مامان لوبیا بدو بیا تاپیکشو زدم بالاخره!!

.
برای شروع! کتب هنر اگر کسی داره ما و همساده! مون میخواد! :)
کتابهای زیر به فروش می رسد: همه در حد نو هستند حتی یک سری شون هنوز ورق نخورده اند

9 ماه انتظار زیبا
بچه داری زیباست
تغذیه شیرخوار از 6 تا 12 ماهگی
نمک در جوراب (درخصوص بیماری های شایع بین نوزادان و کودکان و راه حل های آن)
من و کودک من
کلید های رفتار با کودک یک ساله دو ساله سه ساله چهارساله پنج ساله هرکدام در یک جلد جداگانه
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من کلی کتاب گلسازی و عروسک سازی و دیزان گل و از این حرفا دارم ولی قدیمین و همه زبان اصلی اگه کسی خواست همین جا خبرم کنه تا عکس ازشون بذازم
خدایا به خاطر همه داده و نداده هایت شکر
درود بر شما فرزانه جون
خیلی هم خوش اومدید دوستجون :)))

اگه لینک عکس یا توضیحاتی از انتشارات و... کتاب باشه هم خیلی خوبه
این نمک در جوراب چطوریاست کی نوشته؟

@نیلواجون
کتاب گلی هات! چین؟ زبان اصلی خیلی هم خوبه! :))) ممنون میشم لینکی عنوانی چیزی از کتابات اگر هست برام ایمل کنی برای این دوستم که کتب هنر میخواد فوروارد کنم
2714
اینارم من دارم , نینی من که پای تیوی بشین نیست و منم نمیزارم ببینه! اینارو خیلی ی ی ی ی دوست داره با فلش مجموعه مجموعه میریزم براش که ببینه خیلی براش جذابه و قسمت های جدا شده کارتونا و تکرارشون یه چیزایی رو خیلی خوب یاد گرفته و دقیقا تکرار میکنه
بنظرم خیلی مجموعه قوی و خوبیه به نسبت وقتی که نینی نداشتم و فکر میکردم یه مجموعه خیلی تاپی نیست و کارای دیزنی رو زیاد توی فیلد آموزشی قبول نداشتم به نسبت برنامه های آموزشی دیگه

FreeShare
magic english آموزشی کودکان 2 تا 54 ساله ایرانی!! :دی

یک مدل 13 تا سی دی و پک بزرگه که توی کتابخونه تشریف داشته من اصلا یادم به این نبود ! باز نشده روش سلفون داره و برچسب helloگرام! درش هم قفله کلیدشم انداختیم دور!

عکسش:
FreeShare

FreeShare

یه 4 سی دی هم پک کوچکتر دارم که فقط مخصوص دیدن توی کامپیوتره اونم بازنشده پک و بسته بندی و قاب خیلی تمیز خوشگل و سی دی های چاپ خورده ضد خش و از این تبلیغا که میکنن!! اون قیمت پشت جلدش:6500 تومان
شبیه اینه جلدش
FreeShare

عنوانایی که یاد میده این مجموعه رو پشت اون عکس بزرگه میتونید بخونید انگلیسی شم ایناست:
1. Hello
2. Family
3. Friends
4. Happy Houses
5. Animal Friends
6. Its Delicious
7. Happy Birthday
8. Tick Tock Time
9. Night And Day
10. Lets Play
11. Numbers
12. At Home
13. My Body
14. Party Time
15. Cooking
16. The Forest
17. The Sea
18. Lets Travel
19. Colours
20. Wild Animals
21. Funny Faces
22. Country Life
23. Music
24. Mountains
25. Changing Seasons
26. Fairland

قیمت فروش : هرکس لازم داره برای نینیش هرچقدر میخواد برداره اوکی هست

دو سری هم پک های قابداره خیلی با کیفیت هم بسته بندیشون هم مدیای خامشون , چاپ خورده خیلی خوشگل و تمیز -همون شکیل که میگن!!- از اینا که شهر کتابا به اسم اوریجینال شرکتی گذاشتن خدا تومن میفروشن آموزش انگلیسی و فرانسه و آلمانی و اسپنیش و تافل و آیلتس و ... یه سری برای استفاده خودم یه سری هم اضافه برای جایی لازم داشتم که اونهایی که باز نشده رو الان لازم ندارم کسی میخواد بگه
عناوینش ایناست تا جایی که یادمه
:

سری های learn to speak
پک آموزش انگلیسی
.. فرانسه
.. اسپنیش
.. آلمانی

پک tactics for listening با لهجه امریکایی

پک های فرانسه reflets 1 و 2

پک family album usa که کتابش هم جدا هست من ندارم کتابشو اضافی - این مال مک میلانه مجموعه آموزشی مکالمه زبان انگلیسی با لهجه امریکایی با بیشترین کیفیت ممکن فشرده شده برای کامپیوتر که برای آموزش زبان با اکسنت امریکن عالیه و کسانی که به زبان و تیچینگ و ... وارد باشن میدونن چیه
باقی مجموعه ها هم من انگلیسی و فرانسه هرکدوم رو استفاده و تست کردم و مال کمپانی های TLC و مجموعه های Rosett Stone و اینهاست که هرکدوم فوق العاده هستن برای زبان آموزی
این رزتا استون ها که من اضافی ازشون فکر نکنم داشته باشم و سیدیهای خودمم اگه یادم بیاد کی برده نیاورده .... ! برای کسی که بخواد همزمان چند زبان رو یاد بگیره عالیه و تمام لسن پلن و حتی بعضی زبانها عکس ها و همه چیزش عین همدیگه ست و خیلی راحت میشه زبان دوم یا سوم رو باهاشون یاد گرفت
...

برای آموزش زبان و نرم افزار و اینها هم من چند ترابایت برنامه مولتی مدیا و کتاب و اینها دارم با چند تا آموزشگاه و شرکت نرم افزاری معروف آشنا هستم کار کردم باهاشون قبلا مشاوره بهشون دادم,برای آموزش بچه و بزرگسال اگر کسی سوال خلاصه mp3!! داشت مایم اینترنتمون وصل بود خوشحال میشم راهنمایی کنم :)
مانی جان کتاب من و کودک من از قبل از دوران بارداری شروع می شه تا دوران دبستان کلیه مسایل مربوط به بچه ها، چکونگی رفتار با اونها چگونگی رشد اونها نحوه تغذیه و شروع غذای تکمیلی چگونگی انتخاب بازی نحوه شیر دادن زمان واکسیناسیون و هزار تا چیز دیگه است. خیلی خیلی جامع و کامل است .

من سمت غرب هستم . ستارخان البته شاید بتونم جای دیگه باهاتون قرار بگذارم.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2706