2703
2713
به نظر من این کتاب خیلی جامع تر و کامل تر است. اگر این کتاب رو تهیه کردی کتابهای چگونگی رفتار با کودک یکساله و دو ساله و .............. هم تکمیل کننده است چون توی این کتابها به صورت خیلی موشکافانه تر به موضوع پرداخته و نوشته مثلا اگر کودک شما در دو سالگی تا سه سالگی بدغذایی داشت باهاش اینطوری رفتار کنید.

کتابهای چگونگی رفتار با کودک روانشناسانه به موضوع پرداخته و اگر شما کسی هستید که اطرافتون کسی نیست راهنمایی کنه و بهتون چاه و راه رو نشون بده خیلی خیلی بهتره. ولی اگه مادر بزرگی و یا خواهر و خاله و عمه و ....... داری که می می تونی ازشون راهنمایی بگیری فقط کتاب من و گودک من رو بگیر که خیلی بهتره.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبی مامانه نی نی . دختر گلت خوبه
من یه مدت نبودم . عجب کار تپلی کردی دستت طلا

دختر من کتاب خیلی دوست داره هر کی کتاب داره من خریدارم + سی دی

فرزانه جان منم کلیدهای رفتاری رو برای بچه دو - سال میخوام
2456
مامان لوبیای عزیز با عرض معذرت از خدمت شما من اصلا متوجه نبودم که مامان نینی زودتر درخصوص کتاب سفارششون رو گفته بودند.

با عرض شرمندگی. اگر ایشون منصرف شدند چشم . در خدمت شما هستم.
دوستای عزیز کلید رفتار با کودک 2 ساله و نمک در جوراب رو سفارش گرفتم .

فعلا کتابهای دیگه موجود است.

مهما جان عزیز اگه حتما می خواهید لطفا بهم ایمیل بدید شماره تماس و آدرس رد و بدل کنیم.
2714
سلام و درود بر شما مهما جان عزیز

خدمتتون ایمیل زده بودم. نرسیده؟

عزیزم تا سه شنبه بهتون خبر می دم. خیلی سرم شلوغه و خانمی هم که قبل از شما سفارش داده باید تا چند روز آینده مشخص بشه که قطعی است یا نه.

یادم نرفته
2706