2733
2734
تو دستگاه حبابساز بچه ها بعد که مایع خودش تمام شد چی میریزید که حسابییییی حبابهای چاق و چله تولیدشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مواد لازم برای تهیه مایع حباب ساز:دستور 1: - 600 گرم آب + 200 گرم مایع های ظرفشویی + 100 گرم گلیسیرین (موجود در داروخانه ها و آرایشی بهداشتی ها) دستور 2 : - 300 گرم آب + 300 گرم مایع ظرفشویی + 2 قاشق چای خوری شکر دستور3 : - 0.5 فنجان شامپو بچه + 1.5 فنجان آب + 2 قاشق چای خوری شکر
الحمدلله رب العالمین ...
برای تهیه مایع حباب ساز،هر گروه از موادی که انتخاب کردین رو با هم مخلوط کنین و قبل از استفاده به مدت یکشب در ظرف در بسته در یخچال قرار بدین میتونین یک یا دو قطره رنگ خوراکی هم به محلولتون اضافه کنین
الحمدلله رب العالمین ...
دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ طَهّرنی فیهِ من الدَنَسِ والأقْذارِ وصَبّرنی فیهِ على کائِناتِ الأقْدارِ ووَفّقْنی فیهِ للتّقى وصُحْبةِ الأبْرارِ بِعَوْنِکَ یا قُرّةَ عیْنِ المَساکین. خدایا پاکیزه‌ام کن در این روز از چرک و کثافت و شکیبائیم ده در آن به آنچه مقدر است شدنى‌ها و توفیقم ده در آن براى تقوى و هم ‌ نشینى با نیکان به یاریت اى روشنى چشم مستمندان.
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم