2733
2734
سلام هفته 15 بارداری هستم دیروز یکی از دوستانم که همزمان با من باردار بود گفت که در 15 هفتگی قلب بچه اش از کار افتاده و شنبه میخواهد کارتاژ کنه و در این مدت هیچ علایمی نداشته و رفته سونو برا جنسیت بچه که بهش گفتن بچه مرده! من خیلی استرس گرفتم مدام فکر می کنم من هم مثل اون میشم . خصوصا اینکه قبل از این بارداری ، یک بارداری پوچ داشتم که خیلی روی روحیه ام تاثیر بدی گذاشت. و از طرفی در این مدت شکم من اصلا بزرگ نشده بود و حالا چند روزه که کمی ورم کرده و می ترسم ورمش خدای نکرده بعلت از کار افتادن قلب بچه باشه! تو رو خدا حرفی ، دلگرمی ای ،...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو این حرفو گلم. تا وقتی خدا رو شکر مشکلی نیست خودت الکی میری دنبال مشکل؟ توکل کن به خدا. نی نیتو بسپار بهش. ایشالله که سالم میاد بغلت. من خودم باردارم. درکت میکنم گلم. ولی جای این فکرا به موقعی فکر کن که تو بغلته. داری شیرش میدی. فکرای خوب کن که اتفاقات خوب بیفته.
2728
سلام عزیزم نگران نباش منم دقیقا مث خودت بودم. اتفاقی ک واسه بچم نیوفتاد اما این انرژی های منفی باعث شد خیلی بلاها ب سرم بیاد. اصلا فکرشم نکن. خیلی کم پیش میاد اینجوری. در مورد شکم هم من تا چهارماهگی شکمم صافه صاف بود یخ کوچولو خیلی کم اومده بود بالا. از چهارماهگی کم کم پیدا شد شکمم.. البته تا هفت ماهگی وزن بچم عالی بود اما بعدش با مشکلاتی مواجه شدم ک باعث شد بچم ریز بمونه
عزیزم منم ترس داشتم هر وقت فکر و خیال میکردم میرفتم بیمارستان دم خونمون و میگفتم چون استرس دارم دکترم گفته این کار رو کنم و میرفتم و صدای قلب جنین رو میشنیدم . بعد خیالم راحت میشد
توت فرنگی 👭👭👭ما305 نفر یک نفریم!به هم قول دادیم با مردنماهای سایت هم کلام نشیم تو تاپیکشون پست نذاریم با مخالفین هم بحث نمیکنیم http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1389482&PageNumber=1
منم مثل دوستت بودم این مورد یه علامت خاص داره اونم از بین رفتن کل علایم حاملگی تو دو روزه.
پروردگارا تو را تا پایان عمرم سپاس گذارم.به امید اینکه نی نی م دوباره برگرده تو دلم.
2738
الان یرو عکسای سیسمونی روببین بشین یه دفتربردار ازحالت تواین روزارو بنویس چون بنظرم بارداری اول یه تجربه ی که هیچوقت دیگه نمیشه مثل الانت حس کرد . بعدکه بزرگ شد بده بخونه خورت بعدبه دنیا اومدنش بشین بخون کلی حال میکنی
چه ربطی داره عزیزم من هم قبل پسرم ی سقط داشتم دلیل بر سقط مجدد نبود حالا دوستت اینو گفته،شما اگه بخوای به همه مسائل و مشکلاتی که برای همه باردار ها اتفاق می افته فکر کنی و به وضع خودت نسبت بدی،چجور میخوای تا ۴۰ هفته دووم بیاری علکی خودت رو اذیت نکن باردار هستی و حساس
"Everything has beauty, but not everyone sees it." - Confucius
پس بیخود نگران نباش منم قبل اینکه اینجوری بشم یه دوست احمق بیشعورم اومد اینو بهم گفت که اینطوری نشی از بس استرس گرفتم که آخرش اینجوری شدم
پروردگارا تو را تا پایان عمرم سپاس گذارم.به امید اینکه نی نی م دوباره برگرده تو دلم.
وا خو این اتفاقه دیگه واسه همه نمیفته یکی مسمومیت یکی دیابت یکی عفونت میگیره یکی بچش مشکل داره یکی هم ازاول تااخر بارداری رااااحت انگار نه انگار بچه داری سختی ممکنه داشته تو فقط ب خدا توکل کن مواظب خودت و نینی باش و سلام از این فکرا هم نکن خودتو باکلاسی فیلمی چیزی مشغول کن
2706