2737
2734
خیلی میترسم.اگه از شما کسی تجربه داره یا اطلاعاتش خوبه لطفا بیاد بگه.روزا نت ندارم ولی شب میخونم و جواب میدم.ممنوناز راهنماییتون
خدایا مراقبمون باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با بچه های این تاپیک می تونی همراه باشی. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=114317
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2728
کنترل کنی هیچ نگرانی نداره. اول با رژیم اگه نشد با دارو. بهتره متخصص غدد بری. شیرینی و مواد نشاسته ای مثل برنج و نان و سیب زمینی رو خیلی کم کن ورزش کن انشالله خودت و نی نی هیچ مشکلی ندارید.
منم هفته30هستم فهمیدم قندم بالاس رژیم هستم باید رعایت کنی حتی هندونه هم نباید بخوری ایشالله رعایت کنی درست میشه
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
2738
اصلا و اصلا نکران نباش منم هفته28 گرفتم ک بارژیم کنترل شد هرزگاهی هم شیرینی ناخنک مبکردم دخترم خداروشکر صحیح و سالم اومد بغلم والان رو پامه دارم میخابونمش نکران نباش و رژمتو رعایت کن حتما
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
واینکه پیاده روی خیلی تاثیر داره اگ نمیتونی نشسته حرکت دست انجام بده یه رب نون هم سنگکک بخور
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
سبوس جو هم عالیه من هرشب با شیر کم چرب میخوردم تو یک لیوان شیر میریختم و میخوردم کدو و شنبلیله هم خوبه
واقعا ممنونم از همه.باز هم بیاین بهم راهنمایی بدین.کمک بزرگی میکنین.از دیروز فقط از ترس اینکه بچه م هم بعد بدنیا اومدن دیابتی بشه دارم کابوس میبینم.ورزش بغیر از پیاده روی دیگه چی مناسبه ماست تو این هفته ها؟؟
خدایا مراقبمون باش