2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهیییییی شقایق جون ایشاله که بارداری عزیزم چقدر تو حساس شدی این چند روز............

خدایا این شقایق جون ما مامان باشه تا از نگرانی در بیاد ............
پسر عزیزم 17فروردین93 اومد تو زندگیمون شد همه ی زندگی من و باباش.....انشالله همیشه سلامت باشی مامانی
2728
شقایق جون چقدر از پری گذشته؟
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2738
shghayegh joon omidvaram ke hamele bashi az bas ke esteres dari nemikham naomidet konam manam mahe pish hamintoori boodam 10 ta babycheck estefade kardam ta ye shab deldarde shadid gerefta va ta farda zohresh peri omad.bazam migam omidvaram be in roozhaye aziz to ham shd beshi vali ino goftam ke age zaboonam lal peri shodi asabi nashi
از ساعت 4 بیدار بودمو دعا میکردم بعد هم با 10000000000000000000000امید رفتم بی بی چک گذاشتم

اما انگار دلش نمیخواد من مامان بشم
گریههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

خیلی دلم گرفته
بازم منفی شد
اما من خلم که بازم به این دلخوشم که پری نشدم

خسته شدم
از بس بی بی چک گذاشتمو منفیخسته شدم از بس با 1000000000000 دعا و صلوات بی بی چکو باز میکنمو میبرم دستشویی و بعد با دلی شکسته میام بیرون

اما خدا کنه شماها به آرزوتون برسید
الهی آمین

مرسی مهتاب عزیز
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم

سلام دوستان منم خیلی زیر دلم تیر میکشه علائم بارداریم داشتم اما بعد یک هفته عقب افتادن پری خون ریزی شدیدی داشتم همراه بالخته خون زیاد الان تموم شده ولی هنوز زیر دلم درد میکنه دکترم رفتم هیچ مریضی ندارم همش میترسم نتونم مامان بشم