2726
عنوان

وزن بچم خیلی کمه داغونم!!

115 بازدید | 20 پست
امروز که 35 هفتمه رفتم سونو،وزن بچم 2200 !!دکترم گفت کمه!!قندمم هم تو مرزه نمیشه همه چی بخورم انقد نگرانم،کسی تجربه منو داره؟
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره تو ماه اخر کباب خیلی خوب جواب میده اگه قند نداشتی خیلی چیزا میشد خورد ولی .... ماهی هم عالیه واسه وزن گیری بچه هفته ای 2 بار...قرص امگا 3 هم فراموش نشه
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
نگران نباس.ممکنه سونو اشتباه کرده باشه.تو سعیتو بکن چیزایی که برات ضرر نداره مثل کباب آجیل بخور.بقیش توکل به خدا.اگه بعد زایمان شیرت خوب باشه و بچه خوب بخوره سریع وزن میگیره.نگران نباش
"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
اصلا نگران وزنش نباش...یکی از اشناهای ما بچه هاش موقع تولد 2800 بودن الان ما شا الله چه قد و بالایی
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
وزن بچه منم تو این هفته همین بود . موقع تولد 3050 بود. خیلی هم خوب بود و دکترم راضی بود. شما الان آخر ماه هشتمی. اصل وزن گیری بچه تو ماه نهمه. اگر سزارنی هم هستی حتما تا هفته 40 بمون بعد زایمان کن. منم اینکارو کردم.
یه مامان مهربون...
من هر دوتا دکترام برا دوتا بچه هام ماه آخر میگفتن کباب زیاد بخور مایعات هم زیاد بخور سمت چپ بخواب بچه ها یکیش سه و چهارصد بود یکی دیگش سه چهارصد و پنجاه
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706