2737
2734
کلا که آین چیزها میگن بد هست ولی اطرافمان همه پر از چیزای مضر شده.ما هم داریم ولی مردم محل استشهاد پر کردن بیان بردارن،هنوز که بعد چند سال برنداشتن
دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام به همگی دکل های آنتن موبایل اگر تا فاصله حدود 20 نهایتا 30 متریتون باشه تقریبا کمترین ضرر رو داره. مثلا کسی که زیر دکل آنتن هست کمترین تشعشعات بهش میرسه و هر چی دورتر میشیم تا حدود شاید 30 متریش (البته به ارتفاع دکل هم مربوط میشه) نسبتا تشعشعات کمی داره. ولی کسی که حدود 50 متری دکل باشه بیشترین میزان تشعشعات اونجا بهش میرسه و بهترین خط دهی موبایل اونجاست. بعد از اون هر چی دورتر بشیم باز کمتر میشه. در کل برای اینکه بتونین راحت تصور کنین یه گلبرگ یا یه اشک رو تصور کنین که نوک تیزش نقطه بالای دکل موبایل باشه، و بعد بیاد تا برسه به زمین. تقریبا شکل موجی که از آنت میاد بیرون این شکلیه... اگه اطلاعات بیشتر میخاین توی سایت سازمان انرژی اتمی فکر کنم قسمت بررسی تشعشعات یه اطلاعاتی توی این زمینه داره... تشعشعات موبایل هنوز ضررش اثبات نشده ولی پارازیت هایی که ارسال میشه اثبات شده که واقعا مضره... موفق باشین
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!
سلام به همگی دکل های آنتن موبایل اگر تا فاصله حدود 20 نهایتا 30 متریتون باشه تقریبا کمترین ضرر رو دا ...

سلام عزيزم خوبين؟ قراره يه خونه بگيريم كه همسايه دكل ايرانسل گذاشته رو پشت بوم😔لطف ميكنيد بگيد مستند و علمي اين عوارضي براي ما هم خواهد داشت؟ ممنون ميشم🙏🏻🌺