2737
2739
همیشه تو اخبار و این ور و اون ور آدم می بینه چه قدر تصادفات جاده ای زیاد شده و چه قدر آدم می میره. هر دفعه می خوندم می گفتم خدا به دور. تو فامیل افراد بی گناهی به خاطر سهل انگاری بقیه تو تصادف می مردن و من می گفتم پناه بر خدا. تا یک روز پدر عزیزم نازنین ترین مرد دنیا سوار اتوبوس میشه بره یک شهر دیگه مراسم خاک سپاری یکی از فامیلها راننده اتوبوس خوابش می بره اتوبوس چپ می کنه و فقط پدر من درجا فوت می کنه اون زمان عزا فامیل دوتا شد. دیدم چه قدر اتفاق بد نزدیکه. حالا هم قبل از بارداری می یومدم اینجا عزیزانی که سقط داشتند غصه می خوردم براشون می گفتم خدا به دور حالا خودم سه روز پیش که رفتم سونو نی نیم در 9 هفتگی مرده و سقط پنهان داشتم. گفتم خدایا حکمت چی هست. ناشکری نمی کنم خودم رو خوشبخت می دونم و اگر توکل نداشتم داغون بودم. خدا براتون نی نی سایتی های عزیز هیچ وقت سختی نیاره
خدا بزرگتر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قصدم ناراحت کردن کسی نبود می خواستم بلند بلند فکر کنم که واقعا آدم نمی دونه حکمت خدا چی هست. حالا ایشالله که منم حامله بشم یه کم نگرانم چون سنم 36 هست و تخمدان پلی کسیتی هم داشتم ولی بازم توکلم به خداست
خدا بزرگتر است
2738
عزیزم... منم مثل تو بودم..فکر می کردم اتفاقات بد هیچ وقت برای من پیش نمیاد..اما برای همه هست... همه آدما درگیر مشکلات میشن.هر کی یه جور... ان شاالله به زودی دوباره باردار میشی و ناراحتی ات برات یه خاطره کمرنگ میشه...
ONLY. GOD.
خدا پدرتونو رحمت کنه.نگران نی نی هم نباش.انشالله به لطف خدا و البته تحت نظر یه دکتر خوب یه نی نی صحیح و سالم میاد بغلت.این روزا خیلی برکت توش هستو خیلی دعاها مستجاب میشه.حتما سر سفره افطار دعات میکنم
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
وقتی پدرم رفت اون قدر بیگناه و بی پناه یکی از عزیزان فامیل که دکتر هم هست بهم گفت در طبیعت همیشه انتخاب عالی هست یعنی عمل انتخاب شدن و آن کس که انتخاب میشه یعنی بهترین و بزرگترین شانس که طبیعت و خدا خواسته. می گفت وقتی بین هزاران اسپرم یکی انتخاب میشه حکمت تولید اون انسان و نقشی که بعدا در زندگی خودش و بقیه داره و خدا می دونه و هیچی بی حکمت نیست حتی مرگ هم حکمت داره اینکه از بین چهل نفر مسافر پدر تو درجا فوت می کنه و راحت به اون دنیا می ره خودش حکمت داره و باید بابت این انتخاب خوشحال بود. حالا که می گن ار هر 4 تا حاملگی یکی سقط میشه و الان من انتخاب شدم برای سقط بازم می گم حکمت بوده و باید خوشحال باشم
خدا بزرگتر است
2706