2410
2553
سلام بچه های نی نی سایتی
من خیلی تعریف بیمارستان بهمن و شنیدم ، میخواستم ببینم کسی اونجا زایمان داشته و قیمت زاطمان طبیعی و سزارینش چنده؟
سلام صدف جان
من در بیمارستان بهمن عمل میومکتومی انجام دادم.واقعا بیمارستان خوبیه.از همه نظر خیالت راحت باشه.البتع هزینه عمل من مثل سزارین بود که با بقیه بیمارستانها خیلی فرق نداشت.البته من بیمه تکمیلی بودم.هزینه با بیمه تکمیلی حدود 650000 تومان شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام نرگس جون . من خودم مامان نشئم ولی دوست من تو بیمارستان بهمن یک ماه پیش سزارین کرد . اون بیمه تکمیلی داشت که طبق تعرفه حدود یه تومن بود ولی اگر بیمه تکمیلی نباشی 2500000یا 2600000 میشه . ضمناً از بیمارستان خیلی راضی بود .
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .
2714
مامان فرفری عزیز هزینه بیمارستان 1400000 تومان حق عمل دکتر که خود بیمارستان بهش میده حدود 750000 تومان + اتاق خصوصی بعضی دکترها هزینه جدا هم می گیرن من روز چهارشنبه 8/2/89 اونجا واحد ترخیص سوال کردم
سلام
من تو بیمارستان بهمن زایمان کردم............ دروغ بهت نگم بنظرم معمولی بود .........چیز تاپی نبود............ دوستم تو پارسیان عمل کرده بود ......پذیرائی و اطاقاش بهتر بود..

1400 هزینه شد ولی دکتر من 700 هم تو مطب جدا گرفت ......تازه گفتن 140 تومن هم برای دستیار دکتر باید بدین که ما ندادیم ..........

بیمارستان بدی نیست .........
ببخشید که بی ربط به موضوعه تاپیکه، مرسده جون اصلا،خیلی خیلی عمل راحتیه و خیلی سریع از جا بلند میشی، من که توی ریکاوری هم یک ذره درد نداشتم، وقتی هم اومدم خونه حتی یک دونه مسکن استفاده نکردم، این خاطره زایمان منه بخون ببین چقدر راحته http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=12013&PageNumber=9 تاریخ 12/3/ 88
2706