2737
2734
عنوان

کسی تو بیمارستان بهمن زایمان کرده ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 156306 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاترین جان من دخترم رو بیمارستان بهمن زایمان کردم بیمارستان خوبی بود اما دکترم پول جدا هم می گرفت.....الان برای دومی می خوام برم بیمارستان بهمن، ظاهرا می گن خیلی خوبه، دکترم هم تازگی ها عوض کردم دکتر مهشید بحرینی که پول جدا نمی گیره!! بیمارستان گفته 2/5
2728
سلام دوستان... من 15/08 در بیمارستان بهمن زایمان داشتم و مصادف بود با روز عرفه خیلی زایمان انجام شئپد و سرشون شلوغ بود و اصلا رسیدگی نداشتن و افتضاحترین بیمارستان روی زمین از نظر من این بیمارستان... هزینه و رسیدگی اصلا همخوانی نداره ... دکتر نامردم هم دکتر فائزه طلاچیان بود که فقط بلده پول بگیره و آزمایش بنویسه ...
سلام

کسی با دکتر صدیقه امانی زایمان داشته؟ کارش چجوریه؟
البته گفته 2 تومن خودش میگیره2 تومنم بیمارستان تازه اگه بدون درد یا اتاق خصوصی باشه قیمتا فرق میکنه

کسی از قیمتای جدید بهمن خبر داره
www.yasaminkuchulu.blogsky.com

CafeMom Tickers
2738
طبق تحقیقات من بهمن از مادران بهتره هم جدیدتر و تمیز تره هم این که مادران nicu نداره به نظر من ارزش این ریسک و نداره که اگه خدایی نکرده بچم مشکلی داشته باشه به خاطر نبود امکانات یه عمر سختی بکشه
تو بیمارستانهای درجه یک مثله عرفان و اتیه و لاله و بهمن میگن بهمن مثه هتل میمونه از اشنایانم هم هرکی رفته بهمن راضی بوده
www.yasaminkuchulu.blogsky.com

CafeMom Tickers
2706