2733
2734
عنوان

کسی تو بیمارستان بهمن زایمان کرده ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 156306 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.....کسی با خانم دکتر سایه زاهدی تو بیمارستان بهمن زایمان کرده چطوریه؟خوبه؟راضی؟چقدر خرج شد؟
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2731
2738
سلام ناهید جون من الان تو هفته 27 هستم .به نظر من بیمارستان لاله وبهمن خوبند .در مورد دکتر هم دکتری انتخاب کن که نزدیک خونتون باشه.د کتر من 500تو مطب میگیره .1800هم هزینه سزارین تو بهمن .البته من بیمه تکمیلی دارم .
من 50 روز پیش بیمارستان بهمن سزارین شدم دکتر محسن معینی خیلی عالی بود دستمزد جدا هم نگرفت فقط هزینه بیمارستان بود . کادر بهمن هم عالی بودند و مدام سر میزدند و کارهای خودم و بچه را انجام میدادند . ولی از دکتر کودکان عرب حسینی از نظر اخلاقی خوشم نیامد .
سلام
ویدا جان این دکتر معینی از چه نظر خیلی عالی بود، بعدش درد نداشتی ؟ چقدر وقت بعدش بهت گفت راه برو، جای بخیه هات نمونده ؟بیهوش شدی یا بی حسی موضعی ،دکترش کی بود؟ اتاق خصوصی داشتی ؟یه شب هم اونجا نگهت داشتن یا همون روز مرخص شدی، کل هزینه سزارینت چقدر شد؟
2706