2726
بچه ها با دستورات که بعضیا میدن فایده ای نداره.....بابا باید هر روز برم دسشویی....ولی چه کنم هر سه روز و درد و زخم و خون.....چرا هیشکی درمان درست و حسابی رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟/ چیکار کنم که روده های لعنتی من مثل جت حرکت داشته باشن و طبع خشکم به تری بره......اخرش خودمو باید بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
حالا دیگه از مدفوع هم میترسم....خون میاد اخه..منم خیلی میترسم دیگه دسشویی برم... پیازچه یبوست میاره؟اخه پیاز که میخورم اینتوری میشدم.نمیدونم پیازچه هم اینتوری هست ی نه؟اخه پیازچه هم زیاد خوردم این دو روز....اخه هلو اینهمه خوردم چرا تاثیر نداشت...؟؟؟؟حالا این زخم کجا هست؟؟؟؟؟؟ میوه زیاد میخورم در طول روز...گیلاس و هلو زیاد میخورم ولی انگار تاثیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم درمان دقیق رو بگین..مثلا اخر شب یا اول صبح رو هم بگین دقیقا کی چه چیزی رو باید بخورم یا نخورم؟ اب ناشتا باعث کبد چرب میشه به مرور زمان دکترا میگن.....نمیدونم دیگه مثل اینکه باید تا اخر عمرم تحمل کنم یا خودکشی از داروها نباید استفاده کنم....روده های تنبل من تنبلتر میشن..
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ماست بخورم دیگه باید بمیرم..................................... اره خوردم....اصلا نمیدونم چه کنم...اصلا این شب موقع خواب سیب بخورم و صبح هم سیب چه تاثیری داره واسه روده ها....؟تاثیری نداشت چرا؟اینکارا که میکنم میخام سریع برم دسشویی ولی چرا نمیرم پس؟
2706