2726
عنوان

کممممممک!! خارش شدید شکم

478 بازدید | 9 پست
بچه ها یه هفته ای هست شدید خارش بدن دارم البته شکمم زیاد میخاره!!35 هفتمه.این خارش شکم گوش بچه رو اذیت نمیکنه!!توروخدا اگه تجربه دارین کمکم کنین!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
نههه گوش بچه رو نه ولی خودتو اذیت میکنه قربون این حال مادری که داره اذیت میشه بازم نگرانیش بچشه با چیزای مختلف چرب کن ببین کدوم بهت میسازه روغن زیتون.کنجدو... من لوسیون بدن سینره خارشمو برطرف میکرد
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوش بچه ؟؟ منم خارش دارم هفته ۳۳ هستم. ولی شنیدم خارش در هفته های بالاتر به اوج می رسه
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
2728
خوب صدای خارش میپیچه تو شکم!! دیدی آدم بالش رو لمس میکنه گوشش اذیت میشه فک کنم اینم مثه اونه دیگه!!
دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
ریحانه جان شما باز به زایمانت کم مونده.میشه تحمل کرد. من بیچاره نزدیک یک ماهه خارش دارم.پاهام دستهام سینه هام. یعنی خارش هااا. واقعا نمیشه تحمل کرد.جالبه که وقتی دارم پشت پاهامومیخارونم نافم از تو میخاره. حالا برو به حال خودت شکر کن. بهم پماد کالامین و بتامتازون داده اما اثرش کمه. قرص هیدروکسی زین هم داده بود که یه بار خوردم افت فشار شدید پیدا کردم بهم نساخت دیگه نخوردم.
سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏