2737
2739
عنوان

کاهش آب جنین

245 بازدید | 37 پست
سلام لطفا افرادی که تجربه دارند کمکم کنند. 23 هفته بارداری دیروز سونو دادم آب جنین 65 بود دکترم گفت برو بیمارستان امام خمینی یا میرزا کوچک خان منم رفتم اولن که قبول نمیکردند حتی ممو ببینند بعدم که توی میرزا یکی از دکترا منو دید گفت احتمال زیاد ختم بارداری بدیم
فقط غروب جمعه نیست که دلگیر است، کافیست دلت، گیر باشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اها نمیدونم اخه من یبار ک کیسه ابم پاره شد بچه تو خشکی بود یه هفتم بستری بودم زیر سرم و امپول اخرم نموند بچه. چندوقت پیشم حس ابریزش داشتم تست گرفتن تو بیمارستان منفی بود سنو های متوالی هر هفته رفتم کم نشده بود اب
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
عاطفه من که کیسه ابم مایعش کم شد کاملا اب میومد ازم ...و کیسه تقریبا خالی شد و بچه نموند ...اگه ابریزی نداری که مشکلی نیس
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
البته من از قبل استراحت مطلقی همم بودم خونریزی داشتم ......فقط تا میتونی مایعات بخوررر
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2738
بعضیا ابریزش دارن به اونا استراحت مطلق میدن شما اب دور جنینتون احتمالن خیلی کمه که گفتن ختم حاملگی عزیرم کاهش اب عوارض داره برای جنین تجربی نیست که برای هرنفر یه نسخه صادر بشه
در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
دریا جون الان بارداری؟؟؟
خدا ببخشه برات ....من الان تو اقدامم بعد اون ختم بارداریم ....خیلی نگرانم ...نکنه مجدد تکرار شه...تو رو دیدم امیدوار شدم
هدی جون میشه راهنمایی کنی از کجا بدونیم اونی که میاد آبه یا ترشحات من احساس میکنم ترشحاتم زیاده
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706