2733
2734
عنوان

ایراد گرفتن شوهرم از دستپختم

4450 بازدید | 64 پست
سلام دوستان نماز روزه هاتون قبول درگاه حق.من هر غذایی درست میکنم شوهرم ایراد میگیره اعتماد به نفسن رو از دست دادم حتی نمیتونم مهمون دعوت کنم میترسم نتونم خوب پذیرایی کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یا اون داره بی خودی گیر میده که شما نباید قبول کنی و باور داشته باشی که غذات خوشمزه است اگر چیزی هم گفت بگو تو چجوری دوست داری؟ ترش تر شیرین تر؟ اما اگه واقعا قبول داری که دست پختت خوب نیست بهتره از اطرافیانت یاد بگیری ، از سایت ها و.... موفق باشی
چه ایرادایی مثلا؟؟؟
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2738
وا اگه بارداری خودش باید درست کنه تازه ایرادم میگیره؟!!! اصلا آدم تو بارداری دل و دماغ غذا درست کردن نداره
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
سارا جان من شامی هام خیلی بد میشد یه روز به مادرشوهرم گفتم درست کردنی صدام کن رفتم خونش کاملا دقت کردم یاد گرفتم بعدش درست کردم شوهرم خوشش اومد
24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم
تو غذا درست کردن سعی کنید اصلا کم نیارید.چون مردا شکموان و مادر شوهرا از این موقعیت استفاده میکنن.من خودم همش 21 سالمه ولی مادر شوهرم داره خودش جر میده به من برسه.از همه ی غذاهام سوال میکنه ک چی زدی خوب شده.شوهرمم بهم میگه تنها چیزی ک نمیتونم ازت ایراد بگیرم همینه
خداییش من اگر یک بار بهم بگن غذات خوب نیست غذا پختن و میبوسمً میزارم کنار، ولی عزیزم درکل از اینترنت یاد بگیر من وقتی ازدواج کردم همه غذاها را از اینترنت یاد گرفتم عالیه
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706