2733
2734
افسردگی نگرفتم. خیلی دختر دوس داشتم و پسر شد.گریه کردم کلی ولی بعدش خودمو دلداری دادم و راضی کردم.هر دوتا نعمت خدان.
حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خودم دختر دوس داشتم که خدا بهم دخترداد..اما شوهرم پسرمیخاست..بخاطرهمین ناراحت بودم. ولی روز به روز که شکمم داره بزرگترمیشه. عشق شوهرم به دخترم هم داره بیشترمیشه. والان کلی دوستش داره
برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
2728
تورو خدا ناشکری نکنید خانوما. اخه افسردگی یعنی چی. هر جنسیتی بود رو چشماتون بذاریدش و خداروشکر کنید. فقط و فقط از خدا بخاید سالم باشه
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
من دختر دوس داشتم ولی پسرشدخیلی بهم شوک وارد شد خیلی حالم بدشدالان دیگه نزدیک زایمانمه ولی ازهمون موقع که افسردگی گرفتم خیلی حالم بدشد.خیلی توبه کردم که ناشکری نکنم ولی اینقددرداومدسراغم که همیشه میگم کاش دختربود تااینقدعوارض افسردگی رونداشتم
2738
من از بس اطرافیان از رو حالتام گفته بودن پسره خودمم باور کرده بودم وقتی شدند گفت دختره تا چند روز یه حالت کرختی گرفته بودم که اونم بعد 2-3روز برطرف شد
نه این و نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود....
به نظرم این قضیه جنسیت ازون چیزاییه که مادر و پدر قبل از بارداری باید آمادگی پذیرشش رو کسب کنن.فقط که شرایط مالی یا مطالعات روانشناسی و... آمادگی محسوب نمیشه.اتفاقا این موارد ساده بیشتر تعیین کننده سلامت بارداری و حانواده و خود فرزند هست من خودم یه جنس رو بیشتر میپسندیدم از بچگی.اما این قضیه رو قبل از بارداری برای خودم حل کردم و اگر نمیتونستم هیچچچوقت باردار نمیشدم
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
من همزمان باهام توفامیل هرکی باردار بود پسر شد..منم یجورایی مطمئن بودم پسره..علایمم پسر بود. اولش فقط وفقط بخاطر شوهرم ناراحت شدم..چون وحشتناک پسر دوس داشت. ولی کم کم بعدچند روز حالم خوب شد
برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
من همه میگفتن پسره وقتی سونو گفت دختره و بهشون گفتم هیچکس تبریک نگفت و حرف و حدیثا شرو شد خدا لعنتشون کنه بخاطر حرف و حدیثا یک ماه فقط کارم گریه بود البته خودم دختر دوس داشتم و از اول خداروشکر میکردم اما تحمل حرف و حدیثا رو نداشتم و هیچ وقت حلالشون نمیکنم و تا ابد نمیبخشمشون
خدایا شکرت
منم همه پسر میخاستن منم برام فرق نداشت اما اصرار دیگران باعث شده بود که منم طبعا پسر میخاستم ولی بخدا یبارم زبانی از خدا نخاستم فقط نه دلم بود آخه میگفتم با خودم اگه دختر شد بهش ظلم کردم که به زبون آوردم دوست نداشتم ذره ای دل بچه درونمو بشکونم همش از خدا بهترین مصلحت رو خاستم توام بسپار به خدا یقینا بهترینها در انتطارته نه اینکه بگم جنس برتر وبهتره ها نه آخه متاسفانه بعضی خانواد ها خیلی تحت فشار میزارن خانوادم ماهم از اون دسته بودن ولی بخدا از زمان متولد شدنش تا حالا جز،زمان ختنه من زمانی حس نکردم که بچم پسره قشنگ درک کردم که بچه عزیز پدر مادره هرچی که میخاد باشه فرق نداره هردو زحمتها ی خودشو داره فقط سلامتی صالح بودن براش همین
2706