2726
سلام کدبانوهای محترم
خانوما خواهشا بهم چند تا غذا پیشنهاد بدین
شوهرم بیچاره خسته شده از بس غذای تکراری خوردیم
یعنی فقط مرغ با رب گوجه
مرغ با زعفرون
و مرغ با رب انار
داریم تو دنیا ؟!

من دستپختم عالیه، ولی موقع انتخاب غذا برای شام یا نهار هیچی به ذهنم نمیرسه
همیشه مشکل دارم
شوهرم با یانگوم تو فهمیدن طعم و عطر غذا برابری میکنه 😆😆😆 و دستپختم رو قبول داره ولی خسته شده از غذاهای تکراری. گوشت هم زیاد براش خوب نیست کبدش چربه.
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره خورشت برای نهار میخوام خانوما پیشنهاد میدین خب دستورشم بگین دیگه با اسم غذا که کارم راه نمیفته
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
مرغو چند ساعتی بخوابون توی ابلیمو و زعفرون و پیاز و فلفل دلمه.بعد با همون محتویات بذار بپزه البته بایکم اب.بعد تو کره یا روغت سرخش کن.کنارش هویجم رنده کن سرخ کن.گوجه هم کبابی کن.با پلوی معمولی یا باقالی پلو نوش جان کنید
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
مرغ تو فر درست کن طعمش متفاوت میشه البته گریل کن مرغ به روش اکبر جوجه مرغ ترش گیلانی رو دستورشو سرچ کن چند وقت دیگه غوره میاد غوره مسما که با مرغ درست میشه درست کن هسته های غوره رو دربیار یکم تفت بده مرغ سرخ شده اضافه کن بهش در آخر هم بادمجون و گوجه سرخ شده بهش اضافه کن تا جا بیفته
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مرغ لاپلو،،،،مرغو ابپزکن بعد ریشش ریش کن باپیازتفت داده شده قاطی کن به علاوه ی زرشک و اب مرغم بریز روش. ودارچین این موادو بذارلای برنج زعفرونی خیلی عالی میشه اسمشم مرغ لاپلوهست
2706