2733
2739
عنوان

بردن نوزاد 40 روزه به سینما

640 بازدید | 10 پست
خیلی خیلی ناراحتم شوهرم ازبس خسته شده بود از خونه نشینی و بیرون نرفتن اصرار پشت اصرار که بریم سینما منم بخاطر دل اون قبول کردم و با پسرم رفتیم خیلی خیلی ناراحتشم که نکنه سروصدا تاثیر بدی رروش گذاشته باشه...بنظرتون مشکلی براش پیش نیومده؟؟
چه مشکلی براش پیش بیاد؟
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم از نظر اعصاب و روانی...من خیلی وسواس گرفتم اینو خودم میدونم دارم دیوونه میشم حتی شبا بیشتر بیدارم بالا سرش که نکنه چیزیش بشه خدای نکرده مرگ ناگهانی براش پیش نیاد
باید خوشحالم باشی که همسرت اهل گردش.نه اتفاقی هم واسه بچت نمی افته .والا شوهر من که خودمو میکشم بریم سینما نمیاد الان پنج سال ازدواج کردیم ی بار باهم نرفتیم
زندگی زیباست چشمی باز کن  
2738
اگه فیلم 50کیلو البالو نبوده اشکالی نداره.چون اون فیلم سر و صدای زیا ی داشت که من گوشامو میگرفتم.بهتر بود بچه رو نمیبردی یا رو گوشاش چیزی قرار میدادی.نوزاد خیلی لطیف و حساسه
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...