2737
2734
سلام دوستان خواهش میکنم کسی اگه در مورد سهمیه کنکور برای دانش اموزانی که خارج کشور تحصیل میکنند اطلاعاتی داره لطفا بگه ؟ و اینکه ایا شما میدانید چند سال قبل از گرفتن دیپلم باید تو مدارس ایرانی خارج کشور درس خونده باشند ؟ یعنی ایا درس خواندن تو سال اخر قبل از دیپلم برای برخوردار شدن از سهمیه کفایت میکند یا نه؟ممنونم اگه جواب بدید 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من کلاس ٦ و ٧ و ٨ را خارج خونده امسال که نهم بوده برگشتیم ایران که متاسفانه ازمون تیزهوشان امسال برای تهران منحل شد ، دختر منم میخواد بره تجربی که انشالله رشته پزشکی شرکت کنه ولی متاسفانه من بعید میدونم بدون داشتن سهمیه موفق بشه به همین دلیل من با خودم فکر کردم بخونه تا کلاس١٢و همون سال اخر برم یکی از کشورهای خارجی که از سهمیه استفاده کنه البته نمیدونم امکان پذیره یا نه؟😔😔😔
2738
وقتی وارد ایران میشی اول بدبختی و استرس و اضطرابه دختر من از ٩ سالگی درجه دار بین المللی شطرنج هست و تمام نمراتش تا ثلث اول کلاس نهم ٢٠بوده و ترم اول متاسفانه به دلیل فوت پدر من و ناراحتی روحی معدلش ١٩/٨٠ شده حالا تو ازمون ورودی مدرسه ابوریحان که غیر انتفاعی هست و کلی هم شهریه اش هم زیاده درمنطقه یک قبول نشد تیزهوشان هم که منحل شده دیگه نمیدونم چه کار کنم واقعا ملاک دانش اموز خوب در ایران چیه خدا میدونه 😞😞😞😞
اتفاقا دختر من هم کوشش قبول شده هم روشنگران میرداماد ولی نمیدونم کدومشون بهتره ،در ثانی متاسفانه مبلغ شهریه هم تقریبا دو برابر ابوریحان هست یعنی حدود ١٥میلیون و نمیدونم واقعا ارزش داره که این قدر خرج کنیم ،چون دختر من خودش خیلی درسخونه ولی میترسم توی مدرسه عادی بنویسمش طریقه تست زنی و ......رو خوب یاد نگیره ،،ببخشید عسلی جان شما تهران زندگی میکنید؟ نظرتون راجع به مدرسه فراست که نمونه مردمی هست چیه؟ ممنونم از راهنماییتون
عزیزم از دوره دبیرستان درست درس بخونه قطعا موفق میشه.کلى موسسات و معلم هاى خصوصى هست که درست اموزش میدن توى شهرستانها خیلیها بدون معلم و مدرسه خوب الان توى دانشگاههاى هوب پزشکى میخونن
توى کانون قلم چى ثبت نامش کن که با سبک سوالات از الان اشنا بشه .و سعى کن هر سال همایشهاى خوب رو انتخاب کنید و بفرستیش .باور کنید توى همین سایت چن تا خانم با وجود بچه الان پزشکى میخونن .خیلى دور از دسترس نیست.فقط چون سبک کنکور عوض شده باید راه و قلق درس خوندنش دستش بیاد.
ممنونم سهیلا جان ،والا حقیقت من امروز رفتم اموزش و پرورش اونها هم نظرشون همین بود بر طبق مدارکی ،که ارائه دادم گفتند خدا رو شکر دختر شما درسخونه زیاد حساس نشید بعد میتونید اموزشگاههای بیرون ثبت نام کنید که طریقه تست زدن و .....رو یاد بگیره و اصلا لازم نیست این قدر هزینه کنید ،نمیدونم در هر صورت توکل بر خدا کردم انشالله بهترین راه رو پیش روی ما و بقیه دوستان قرار بدهد و عاقبت هممون رو توی این مملکت به خیر کنه 😊
2706