2733
2734
سلام، خونواده ما اهل کتاب خونی نیستن، راستش خیلی وقتا هزینش زیاد بوده ، یا حوصلشو نداشتیم. حالا شماها واقعا کتاب خونین و اسم بیشتر کتابا رو بلدین یا من فقط اینجوریم؟ اما بگم اطلاعات عمومیم خوبه و بروزم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خب اگه بتونین بخونین خیلی خوبه الان دیگه باتل گ ر ام ووای برهمه اطلاعات عمومی و جمله های ناب نویسنده ها را شنیدن و گاهی حفظن بازم توصیه میکنم هیچ چیز جای مطالعه را نمیگیره واز روند پیری و آلزایمر هم جلوگیری میکنه
و خدایی که همین نزدیکیست.....
2731
2738
کتاب خوندن برای افزایش آگاهیه نه برای پز دادن... من اگه بخوام کتاب بخونم اول کتاب تاریخ کشورم رو میخونم که این واجبه ومتاسفانه ملت ما تاریخش رو از یاد برده
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
من عاشق کتابم یک جور اعتیاده، جالبه بدونی در کشورهای دیگه کتاب خواندن یکی ازبزرگترین سرگرمیهاست
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
کتاب خیلی خوبه شروع کنی عاشقش می شی من سالی بیشتر از یه تومن پول کتاب می دم ؛ واقعا از خیلی تفریحاتم می زنم و کتاب باهاش می خرم
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
حالا که بحث کتاب شد اجازه بدید من اسم چندتا از کتابهایی که خوندم و به نظرم شاهکار ادبی محسوب میشند رو بگم. که به صاحب تایپیک عزیز هم توصیه میکنم از این کتاب ها شروع کنه: ریشه ها- صدسال تنهایی- زویا- خاطرات یک گیشا-
2706