2733
2734
سلام دوستان.

مامانایی که تو سال 95 زایمان کردن یا الان نزدیکای زایمانشون هست بیان بگن کدوم دکتر و بیمارستان رو انتخاب کردن و چرا؟

اطلاعاتی که در مورد بیمارستان ها تو سایت هست قدیمیه

این جدول رو به مرور به روز کنیم

هزینه نام بیمارستان ها(الفبایی)

بیمارستان آتیه: سزارین 5500 ، اتاق خصوصی 600 ،vip 1900
بیمارستان آبان: 5 م
بیمارستان بهمن : اتاق دو تخته 5500
بیمارستان پارسیان: ؟؟
بیمارستان پیامبران: 5500 اتاق خصوصی 300
بیمارستان چمران : 3500
بیمارستان دی : 6500
بیمارستان رسالت: ؟؟
بیمارستان صارم: 6
بیمارستان عرفان: 6
بیمارستان گاندی : ؟؟
بیمارستان گلستان: ؟؟
بیمارستان لاله طبیعی 4م سزارین 6م
بیمارستان محب کوثر: 4500
بیمارستان نیکان: 5500
Lilypie First Birthday tickers
خودم نفر اول! من دکترم بیمارستان بهمن و اتیه و پارسیان هست.بچه اولم هم بیمارستان بهمن بودم که راضی نبودم. این سری انشاالله میرم بیمارستان پارسیان ولی اطلاعات دقیقی در موردش ندارم. زایمانم هم اواخر شهریور یا اوایل مهر ه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم پریسا مقتدایی هست.بیمارستان های لاله و بهمن و گلستان کار میکنه.من میرم گلستان چون طرف قرارداد بیمه مه.دستمزد هم فک کنم یک و نیم بگیره.ازش هنوز نپرسیدم.
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2728
بهمن کادر پرستاریش خوب نبود ده بار باید صداشون میکردی برا هرکاری. خیلی هم شلوغه من دوشنبه بود زایمانم 4 صبح اونجا بودم اتاق خصوصی به زور گیرم اومد اونم ساعت 1 تحویل دادن. از پرستاریش و برخورداشون هم راضی نبودم اینم بگم که من سخت گیر نیستم. متخصص بیهوشیش عالی بود ولی. من بی حسی از کمر بودم خیلی راضی بودم
2738
نوک طلا جان تجربه من میگه صارم بهتر از پیامبرانه. من برا زایمان نرفتم البته ولی صارم هم دخترمو میبرم هم کلاسای ورزشی میرم خیلی تر و تمیز و خوش برخوردن. یه موردی هم برا دخترم پیش اومده بود هم صارم بردمش هم پیامبران واقعا نظم و برخوردشون قابل مقایسه نبود.پیامبران فقط تا میتونستن جیبمون رو خالی کردن
من دختر اولم مرداد 91 زایمان کردم توی صارم عالس بود از هرجهت وبسیاااار راضی سزارین واپیدورال الانم که هفته 36هستم پیش دکتر مصدق صارم ویزیت میشم هزینه سزارین الان 6تومن با اتاق خصوصی و فیلمبرداری حدودا 7تومن درمیاد
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
من پیامبران اپاندیسمو عمل کردم و باید بگم اصلا بدرد نمیخوره.هر سری باید دویست بار صدا میکردی که پرستاراش بیان
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2706